Hokejs: Šoreiz veiksme pretiniekiem 2

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā brīvdienās spēles aizvadīja divas Valkas rajona komandas - "Vijciems" no 2. līgas un "Smiltenes Vanagi" no 3. līgas. 29. novembrī spēle bija paredzēta arī 1. līgas komandām "HK Smiltene" pret "Smiltenes Vanagi". Dažādu apstākļu dēļ tā nenotika un ir pārcelta uz 23. decembri.

 

29. novembrī laukumā izgāja "Vijciems" pret "Cēsīm". Pēc vairākām veiksmīgām spēlēm vijciemieši zaudēja, rezultāts 1:3. "Spēle stipri līdzīga, bet pēdējās minūtēs nespējām neko mainīt. Pretinieki ir diezgan spēcīgi. Viņi pagājušajā gadā spēlēja 1. līgā," saka vijciemiešu komandas treneris Juris Kalniņš.

 

30. novembrī neveiksmīgs spēles iznākums arī 3. līgas hokejistiem no "Smiltenes vanagiem". Viņi zaudēja cēsniekiem no "Stingers", rezultāts 2:3. "Meistarības pietrūkst vēl aizvien. Rezultāts ir līdzīgs, bet spēlē ne, jo pretinieki ir labāki," teic Ilgvars Plētiens.

Komentāri 2

neticīgais

nevar būt, ka bezvārda komentāru rakstītājs redzēja spēli, jo tribīnēs varbūt bija 30 līdzjutēji. Derētu arī atcerēties, ka nemaz tik sen atpakaļ arī Smiltenes "Skorpionam" gadījās paklupt uz Cēsu komandas ar tādu pašu rezultātu, kāpēc tad neviens neteica - citēju: "skaisti dabuja pa ***u". Vispār, kas tie par rakstiem par hokeju, tā vien liekas, ka rakstītāja nav redzējusi nevienu spēli VOC.

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 10:12

taa pati

Viss naak un aiziet taalumaa un saakas viss no gala....

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 18:08

Sports