Hokejs: Spraigas spēles uz ledus 5

Brīvdienās šā gada pēdējās spēles Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā aizvadīja 2. līgas komandas "Skorpions" un "HSK/Agrosmiltene".

 

Spraigi ar negaidītu iznākumu beigās čempionātā nospēlēja "HSK/Agrosmiltene" pret "Cēsīm". Vēl piecas minūtes pirms spēles beigām smiltenieši bija vadībā ar 4:2. Tomēr spēle beidzās ar neizšķirtu.

 

 

"HSK/Agrosmiltenes" treneris Marijans Starpcāns pastāstīja, ka galu galā cēsnieki vinnējuši ar pēc spēles soda metieniem, rezultāts 4:5. "Spēle laba, jo pretinieki ir spēcīgi. Vienīgā sāpe ir tā, ka gribējām uzvarēt," atklāj M. Strapcāns.

 

Pēc tam spēlēja "Skorpions" pret "Raunas Bruģakmeni". Lai gan spēle bija diezgan līdzīga, "Skorpiona" spēlētāji nopelnīja ne mazums noraidījumu. Tāpēc arī rezultāts 1:2, par labu pretiniekiem.

Komentāri 5

repsis

Jā - skorpioni vakar parādīja truluma kalngalu. Nemitīgi gāzās virsū pretinieku spēlētājiem. Vajadzētu tak sākt ar slidošanas prasmju izkopšanu vai arī tā orientācija tāda zilganāka. Varbūt vajadzētu ļaut šiem spēlēt sieviešu līgā.

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 12:43

speciālists

Varbūt vienkārsi pasaki kādam no viņiem to acīs un tu uz savām kājām ilgi nestaigāsi....
Un paskaties tabulā, viņi ir augšgalā !!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.22 15:42

repsis

...nu protams, jo negribu, ka man kāds gāžas virsū. Ir jau vēl liela varbūtība, kad kāds no skorpioniem vienkārši aiz slidotneprasmes aiznesīsies garām, bet tad jau atkal būs jālāpa caurums bortā.

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 09:22

motosams

Jā Repsi- ja nemaldos(bet es ļoti reti kļūdos) tad tu esi iekūlies lielos sūdos.Protams ja viņi tevi atšifrēs - jeb vēl stulbāk ja tu pats atklāsies.Tev jau arī kā jau īstam Latvietim patīk visus no slēpņa apliet ar mēsliem.Kāpēc tu nevarētu viņiem iemācīt turēties uz slidām - ja jau tu esi tik gudrs.Visticamāk jau tu pats dzīvas slidas esi redzējis tikai kājās - CITIEM.Un par to Sieviešu līgu jau nebūtu slikti kādu stundiņu paspaidīties vai pavārtīties pa ledu.Protams ja tu - Repsi vari to nokārtot.Ar CIEŅU!

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 10:25

repsis ir vecene!!!
vinjam orentaacija tikai uz dzīvniekiem!!!
27 ir skorpionu balle tad droši vari iegriesties tur uz mierīgām sarunām!! ;)
gan jau ka tavi arī uzcienāsim!!! ;)

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 23:03

Sports