Hokejs: Svētdien notikušo spēļu rezultāti

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā ar minimālu rezultāta starpību 4:3 pie uzvaras tika „Smiltene ‘09", kas pārspēja komandu „Bruģis". Vajadzīgo pārsvaru „Smiltenes ‘09" hokejisti ieguva 29 sekundes pirms spēles beigām.

Maču atklāja „Smiltenes ‘09" uzbrucējs Mikus Ozols, gūstot pirmos vārtus komandas labā, taču nepilnas minūtes laikā „Bruģis" rezultātu izlīdzināja. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā uz divdesmit sekundēm „Bruģis" ar 2:1 izvirzījās vadībā. Uzreiz pēc tam uzbrucēja Aigara Rubeņa precīzi raidītā ripa pretinieku vārtos rezultātu izlīdzināja - 2:2. Pēdējās trešdaļās sākumā „Bruģis" atkal izvirzījās vadībā.

Tikai nepilnas piecas minūtes pirms mača beigām uzbrucējs Artūrs Keršis komandai atguva zaudēto un pēdējās 29 sekundēs guva nepieciešamo pārsvaru pār pretiniekiem, lai uzvaru svinētu „Smiltenes ‘09" hokejisti. Izdarīto metienu attiecība: „Smiltene ‘09" - „Bruģis" 39:11.

Svētdien savu 21. uzvaru šajā sezonā izcīnīja „Sedas" hokejisti, kuri sausā atstāja „Smiltenes vanagus". Mačs noslēdzās ar 6:0. „Sedas" labā vārtus guva: divus Marks Cepeļevs un Edgars Ivanovs, pa vieniem - Jānis Kļava un Aleksandrs Žukovskis. Izdarīto metienu attiecība: „Seda" - „Smiltenes vanagi" 36:16.