Hokejs:Viena uzvara 1/8 finālā izcīnīta 1

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā play off noslēdzās ar „Smiltenes vanagu" uzvaru. Smiltenieši ar 5:3 apspēlēja Krievijas komandu „Pečori". Lai tiktu tālāk, nepieciešama vēl viena uzvara.

Pirmajā periodā rezultāts bija labvēlīgs „Smiltenes vanagiem", kuri ar 3:0 izvirzījās vadībā. Otro periodu rezultātu ziņā abas komandas aizvadīja līdzvērtīgi, katra gūstot vienus vārtus. Savukārt trešajā periodā precīzāki izrādījās „Pečoru" spēlētāji, gūstot divus vārtus, bet mūsējie - vienus. Neskatoties uz to, spēle noslēdzās par labu „Smiltenes vanagiem".

Mačā vienus vārtus guva Einārs Seisums, bet četrus - Dāvids Jakovičs. „Smiltenes vanagu" vārtsargs Gints Suksis atvairīja 16 no 19 pretinieku raidītajiem metieniem.

Komandas treneris Ilgvars Plētiens stāsta, ka mērķis ir tikt pēc iespējas augstāk. Lai arī rezultāts ir par labu smilteniešiem, treneris uzskata, ka šoreiz spēles kvalitāte nebija augstā līmenī. Visi pretinieki esot jāuztver vienlīdz nopietni. Kā tas „Smiltenes vanagiem" izdosies nākamajā mačā pret „Pečoriem", zināsim pēc 4. marta vakarā paredzētās spēles. Sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā pulksten 19.30.