Hokejs: “Vijciemam” pietrūka saspēle aizsardzībā

"Vijciema" spēlētāji Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā mačā pret HK "VOC" neizmantoja visas savas iespējas, kaut arī raidītie metieni pa pretinieku vārtiem bija uz pusi vairāk kā "VOC" hokejistiem.

Otrdien aizvadītajā spēlē "Vijciems" ar 4:6 (3:2, 1:3, 0:1) zaudēja Vidzemes čempionāta mājinieku komandai HK "VOC". "Vijciema" treneris Juris Kalniņš stāsta, ka sākotnēji bija reālas iespējas uzvarēt valmieriešus. "Spēli atklājām mēs, jau pirmajā trešdaļā izvirzoties vadībā ar 3:2.

Otrajā trešdaļā vairāk vārtus guva pretinieki, kuri pēdējā trešdaļā ripu iemeta tukšos vārtos. Noņēmām vārtsargu, jo domājām izlīdzināt rezultātu, bet neizdevās. Šoreiz laikam aizsardzībā slikti nospēlējām," komentē J. Kalniņš. Metienu attiecība spēlē "Vijciems" - HK "VOC" 38:18.

Pēc "Vijciema" spēles Vidzemes Olimpiskā centra laukumā izgāja Smiltenes komanda "Skorpions" pret "Raunas Bruģakmeni". "Skorpiona" pārstāvis Jānis Bormanis stāsta, ka jau no mača sākuma līderos izvirzījās smiltenieši un šo pozīciju noturēja līdz pat trešās trešdaļas beigām. Komandas spēlētāji ar 6:1 apspēlēja "Raunas Bruģakmeni".

Sports