Hokejs: Viss pašu rokās

Nedēļas laikā trīs spēles Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā aizvadīja "Smiltenes Vanagu" komandas. Slodzes un citu dažādu apsvērumu dēļ divas no spēlēm beidzās par labu pretiniekiem.

 

7. februārī Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās spēle 1. līgas komandai "Smiltenes Vanagi" pret "Inflekss" no Valmieras. Rezultāts par labu smilteniešiem - 5:2 (1:2, 3:0, 1:0).

 

 

Todien mazāk veicās "Smiltenes Vanagu" jauniešu komandai, kura spēlē 3. līgā. Spēlē pret "Rubati" (Valmiera) jaunieši zaudēja ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1). "Smiltenes Vanagu" treneris Ilgvars Plētiens pastāstīja, ka pretinieki uzvarējuši ar pēcspēles soda metieniem.

 

Savukārt 10. februārī 1. līgas "Smiltenes Vanagi" stājās pretī pašreizējajiem līderiem igauņiem no "Kayakas". Spēles rezultāts 3:5 (1:3, 2:1, 0:1).

 

 

Treneris smilteniešu sniegumu vērtē kā normālu. "Viss ir mūsu pašu rokās. Spēlē pret igauņiem nerealizējām sev izdevīgos momentus. Tad iespējams rezultāts būtu citādāks," saka I. Plētiens.

 

Viņš norāda, ka visas komandas 1. līgā ir spēcīgas. "Ja spēlē labi, tad neviens nav neuzvarams," uzskata "Smiltenes Vanagu" treneris.

Sports