Iekļuva 32 Pasaules labāko Elites braucēju skaitā

Smilteniete Sandra Aleksejeva (pārstāv BMX klubu "Silvas ziķeri") atgriezās no Pasaules Superkrosa čempionāta 4. posma sacensībām Francijā. Pirmās debijas sacensības Elites Women grupā bija liela pieredzes skola turpmākajām sportistes gaitām.

 

"Francijā kvalificējos galvenajām sacensībām, iekļuvu 32 pasaules labāko Elites braucēju skaitā. Protams, pēc tam nepārvarēju priekšbraucienu barjeru, bet tas arī nebija mans galvenais mērķis. Gribēju iegūt Superkrosa pieredzi, saprast, kā man jāstrādā turpmāk, jo šajās sacensībās piedalās visas pasaules stiprākās Elites braucējas," stāsta S. Aleksejeva.

Viņai bija lieliska iespēja trīs dienas patrenēties Pasaules riteņbraukšanas centrā Šveicē. "Šveices Superkrosa trasē es sevi pārvarēju un sapratu, kas un kā jādara šādās trasēs.

 

Pirmais tālais lēciens, traucoties no astoņu metru augsta starta kalna, bija foršs lidojums," iespaidos dalās smilteniete.

"Silvas ziķeru" valdes priekšsēdētājs treneris Ģirts Kātiņš apsveic sportisti ar to, ka pirmo reizi nobraukusi no superkrosa starta kalna.

 

"Šeit, Latvijā, neko tādu nevar gūt. Priecājos, ka viņa sevi pārbaudīja pavisam citā līmenī Francijā. Cik redzēju video, Sandrai tas izdevās," saka Ģ. Kātiņš.

Tagad mēnesi S. Aleksejevai būs neliela atpūta, pēc tam jāsāk intensīvi gatavoties turpmākajiem startiem. Vislielākā sāpe sportistei esot finansiālais atbalsts, sponsoru piesaiste. Sandras mamma Zaiga uzskata, ka meitas lielais gribasspēks attaisnotu potenciālo sponsoru ieguldījumu.

Sports