Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ghetto Games viesojas Smiltenē

Sestdien 21. maijā Smiltenes pašvaldība sadarbībā ar ielu un jauniešu kustību Ghetto Games visas dienas garumā Smiltenē organizē ielu sporta veidu sacensības.


Visas dienas garumā notiks sacensības ielu basketbolā, futbolā un florbolā. Pasākuma apmeklētāji un dalībnieki varēs stāties pretim bailēm no augstuma, izmēģinot Jump and Fly atrakciju, dzirdēt uzstājamies talantus no jauno mūziķu konkursa Ghetto Faktors, kā arī iemēģināt savu roku Robina Huda 3 punktu metienu pārbaudījumā un Stabilajā Ķepiņā – sodu metienu konkursā, kā arī citos konkursos, iegūstot vērtīgas balvas no atbalstītājiem.


Dalībnieku reģistrācijas sākums – 11:00, bet turnīri, atrakcijas, spēles un šovi apmeklētājiem sāksies no pulksten 12:00. Atklāšanu vadīs Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans kopā ar jauno šovmenu Vilhelmu Karlsonu, bet katru no turnīriem vadīs un komentēs attiecīgā sporta veida līderi no Ghetto Games.


Ghetto Games ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī, kura darbojas nu jau astoto sezonu. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 lielāka un mazāka mēroga pasākumi sezonā, kas aptver visu Latviju. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku. 


Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Citi sporta veidi