Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

INWA Pasaules Nūjošanas kauss šogad notiks Carnikavā.

Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Carnikavas novada pašvaldību aicina visus Latvijas iedzīvotājus – gan tos, kam ir pieredze nūjošanā, gan tos kam nav - piedalīties INWA Pasaules Nūjošana kausā šī gada 14. jūlijā Carnikavā. Tiek sagaidīts, ka pasākumā piedalīsies Starptautiskās Nūjošanas federācijas biedru organizāciju dalībnieki ne tikai no Eiropas valstīm, bet arī piem. no Japānas. Jau saņemti pieteikumi no Igaunijas, Krievijas, Somijas. Nūjošana mūsdienās kļūst arvien populārāka – pasaulē ar to nodarbojas ap 10 miljoniem cilvēku un arī Latvijā šis sporta veids arvien vairāk attīstās visos Latvijas reģionos.

Pasākums notiks Carnikavas Zvejnieksvētku ietvaros: darbosies Zvejnieksvētku tirgus,visas dienas garumā notiks sporta spēles un dienas noslēgumā varēs baudīt kantri mūzikaskoncertu. Nūjotājiem būs iespēja ne tikai piedalīties sporta pasākumā, bet arī izbaudīt Carnikavas kultūru.

Nūjošanas sacensības notiks gan tautas klasē (5 km distancē), gan sporta klasē (10 km un 21 km distancēs, 4 vecuma grupās: juniori (līdz 20 gadiem), pieaugušie A (no 21 līdz 39 gadiem), pieaugušie B (no 40 līdz 59 gadiem), seniori (60+)). Reģistrācija 21 km distancei: no plkst. 10 līdz plkst.10:45, 5 km un 10 km distancei: no plkst, 11:00 līdz plkst. 11:45.

Šādi pasākumi ļauj ne tikai izkopt un attīstīt savu nūjošanas prasmi, bet arī sniedz gandarījumu par paveikto, ļauj satikt un iepazīt arī citus nūjošanas aktīvistus, kā arī sniedz tik nepieciešamo motivāciju būt fiziski aktīvam arī turpmāk. 14. jūlijā no plkst. 10:30 līdz 12:00 darbosies nūjošanas “darbnīcas”, kurus vadīs pieredzējušie nūjošanas treneri. Iespējams, dalība Pasaules kausā motivēs piedalīties pārējos Latvijas Čempionāta nūjošanā posmos. Informāciju gan par INWA Pasaules Nūjošanas kausu, gan par Latvijas Čempionātu nūjošanā var atrast LTSA mājas lapā www.sportsvisiem.lv.

Reģistrēties dalībai var, aizpildot elektronisko anketu:

http://webanketa.com/forms/68t3adhn64qpadb5cgvk4sb1/

Dalības maksa, reģistrējoties līdz 13. jūlijam: sporta klasei 20 EUR par vienu personu, tautas klasei - 15 eiro vienai personai.

Katrs dalībnieks saņems suvenīru paketi. Pēc distancēs visus cienāsim ar garšīgu zupu. Pasākumu atbalsta LSFP, IZM, Joma, Dr. Mauriņa vēnu klīnika, Orthomol.

Jautājumu gadījumā var sazināties ar LTSA: [email protected], tālr. 67226215

Sports