Īss kā bumbas kritiens grozā 7

Vakar Valkas ģimnāzijas sporta hallē notika pilsētas atklātais čempionāta turnīrs basketbolā. Bija pieteikušās tikai četras komandas, tāpēc organizatori līdzekļu taupības dēļ izlēma, ka stiprākais jānoskaidro viena apļa turnīrā.

 

Visspraigākā bija tieši čempionāta pēdējā spēle, kurā tikās Valkas ģimnāzija ar "Pepi Rer". 23 sekundes pirms spēles beigām rezultāts bija 52:52. Beigās veiksmīgāki bija ģimnāzisti - 55:52. Smiltenes pagasta komanda, protams, nav salīdzināma ar pārējām, jo viņi spēlē klasi augstākos turnīros.

 

Basketbolu nekad nenodos florbolistiem"Pepi Rer" komandas kapteinis Artis Kārkliņš lūgts novērtēt šo pilsētas čempionātu vārdos bija skarbs. "To grūti vērtēt kā čempionātu, jo faktiski tas vienas dienas turnīrs. Es saku "fuj" organizatoriem," vērtē kapteinis.

 

 

Viņš uzskata, ka vienā dienā aizvadīt trīs spēles fiziski nav normāli. Komanda šīm sacensībām neesot nopietni un ilglaicīgi gatavojusies. "Īpaši nesaspringām, jo spēlējam sava prieka pēc," smaida kapteinis. Viņš atzīst, ka pilsētā basketbols iet mazumā, jo visus ir pārņēmis florbola drudzis.

 

 

 Artis ir pārliecināts, ka komandas puiši basketbolu nekad nenodos florbolistu spiediena dēļ. "Lai viņiem veicas, bet mēs vēl pacīnīsimies," nešaubās A. Kārkliņš.

 

Krūzis - gan spēlētājs, gan tiesnesisValkas ģimnāzijas komandā lielākā daļa spēlētāju ir pašreizējie studenti - bijušie ģimnāzijas absolventi, kuri nav zaudējuši saikni ar savu skolu. "Beidzot mums izdevās vinnēt "Pepi Rer", ko nevarējām izdarīt jau divus vai trīs gadus. Veiksme bija mūsu pusē," priecājas komandas kapteinis Kristaps Ozoliņš.

 

 

Viņš ir gandarīts, ka komandas puiši ir spējīgi sapulcēties no dažādām augstskolām. Tie, kuri spēlēja ģimnāzijā, ir kopā arī tagad.

 

Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs ir Edgars Krūzis no Smiltenes pagasta, kurš ir arīdzan ļoti augstas klases tiesnesis. Viņš iemeta 65 punktus.

 

Spēj savākties zem viena karogaSacensību galvenais tiesnesis Andris Dainis uzskata, ka pilsētas čempionāta rīkošana pēc citas sistēmas to ļoti sadārdzinātu. "Komandas spēlēja gana atraktīvi savu spēju un meistarības robežās. Man patīk, ka Valkas jaunieši spēja savākties zem viena karoga un parādīja itin interesantu basketbolu," vērtē A. Dainis.

 

 

Ja viņi kaut ar viena punkta pārsvaru vinnētu smilteniešus, tad būtu pārliecinoši uzvarētāji kopumā. Pirmajā spēlē viņiem pietrūka tā, ko puiši demonstrēja pēdējā mačā ar "Pepi Rer".

 

Valkas ģimnāzija Smiltenes pagastam zaudēja ar 48:64. Kārķi "Pepi Rer" - 37:92, Smiltenes pagasts pret "Pepi Rer" 56:62, Valkas ģimnāzija ar Kārķiem - 64:42. Kārķu pagasts smilteniešiem zaudēja ar 51:109.

Turnīrā uzvarēja Smiltenes pagasts, aiz sevis atstājot "Pepi Rer" un Valkas ģimnāzistus.

Komentāri 7

sportists

Ko jūs basketbolisti un volejbolisti sūkstaties. Ja ir gribēšana, saprašana un neatlaidība, tad arī volejbolu un basketbolu var pacelt citā līmenī, tikai ir nepieciešmi fanātiski un enerģiski cilvēki, kādi florbolā ir Ivo, Rudīte, Salvis.

pirms 12 gadiem, 2009.02.08 20:06

Elīna

Kāpēc katru gadu tiek slavēti ģimnāzisti un smiltenieši, bet Pepi Rer pieminēti tā negribīgi. Tur arī spēlē Valkas ģimnāzijas puiši. Es par viņiem!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.09 11:45

sasha

Reāli tas, ka, tiek organizēts čempionāts, ir OK, bet... ir arī citi apstākļi kapēc tik maz komandas. Tagad pilnā sparā iet Livonija Cup un tikko sākaas arī čempionāts Strenčos! Vienkārši vajadzēja pašu turnīru organizēt vēlāk, tad arī būtu Smiltenes, Strenču un Valmieras komandas, kuras parasti arī piedalās. Tagad nav iespējams apvienot, jo spēlēs ir katru brīvdienu un pat 5dienās, tur arī ir visa sāls... Kārtējo reizi organizatoru nolaidība. Tad arī nevajadzētu sūdzēties, ka maz komandu. Starp citu šī pati situācija bija arī pagājušo gad, kad komandām bija dienā 2 spēles. Cerams kāds apdomāsies...

pirms 12 gadiem, 2009.02.10 18:11

bumba grozā!!!

TO sasha!
Pilnīgi piekrītu tavam viedoklim!Bet vai Valkas organizatori var tik tālu aizdomāties,jeb šiem šķiet ka Valkas raj.:)centrs un ka visi leks tik tur un pārējiem turnīriem uzspļaus,TĀĀĀāāāā nenotiks!!!

pirms 12 gadiem, 2009.02.10 21:08

bums

ja grib turnīru ar daudzām komandām ta jātaisa ir pirmiem pirms Smiltenes un Strenčeim , bet tas tāpat neradīs Valcēniešu komandu pieplūdumu ..problēma , jau tā , ka nav vietējo komandu , Smiltenē un apkārtnē ir ap 15 , Valkā un apkārtnē 3.

pirms 12 gadiem, 2009.02.10 22:14

sasha

kur tad vēl ātrāk par oktobri sākt? tas nu gan nav reāli! vienkārši daudz no svari ir organizētība, Valka ar to nav izcēlusies, tapēc arī komandu nav...prātā palicis labs piemērs, kā var spēle beigties neizšķirti, un Dubrovskis ar to otru tiesnesi vispār ir traki labi! :D

pirms 12 gadiem, 2009.02.11 17:41

Sports