Izaicinās sevi Nike Siguldas kalnu maratonā 2011

Jau šo sestdien, 29. oktobrī, notiks Nike Siguldas kalna maratons 2011. Uz starta 55 un 11 kilometru garajā distancē būs dalībnieki no Smiltenes, Valkas un Grundzāles. Kopumā maratonam pieteikušies vairāk nekā 350 dalībnieku.

Kā ziņo raid.lv, Siguldas kalnu maratons nav ierobežots ar klasiskā asfalta maratona kanoniem. Tam ir sava filosofija, kādam ir jābūt skrējienam, kas izaicina un pārbauda kā fizisko, tā psiholoģisko sagatavotību. Maratons notiks pa dažādas kvalitātes takām un celiņiem, apvidū ar reljefu - dažādiem dabīgiem un mākslīgiem šķēršļiem.

Ikviens, kurš sevi vēlējās izaicināt šajās sacensībās, varēja pieteikties uz kādu no trijām distancēm - 11, 33 un 55 kilometri - junioru, open un senioru konkurencē. "Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka open klasē 55 kilometru garajā distancē dosies Jānis Ķikāns no Smiltenes (pārstāv "Nike Riga Run") un Māris Stabiņš no Grundzāles.

Savukārt 11 kilometru garajā distancē sevi izaicinās divi valcēnieši - Andrejs Iļjenko (individuāli) un Arnis Ozoliņš ("Nike Riga Run"). Jāpiebilst, ka skrējiena kontrollaiks 11 un 33 kilometru garās distances veicējiem būs septiņas stundas, bet garākās maratona distances dalībniekiem - desmit stundas.

Sports