Izcēlās Smiltenes šķēpa metēji

Tradicionālajās vieglatlētikas sacensībās "Murjāņu sporta ģimnāzijas kausa izcīņa vieglatlētikā", kas vienlaicīgi bija arī Latvijas jaunatnes izlašu atlases sacensības, Valkas rajona sportisti uzrādīja labus rezultātus.

"Kārtējo reizi sacensībās izcēlās Smiltenes jaunie šķēpa metēji," stāsta Smiltenes vieglatlētu treneris Guntars Markss.

1991. gadā dzimušo un jaunāku sportistu konkurencē 1. vietu izcīnīja Līna Mūze (44,02 metri), 2. Una Kalnīte (41,23 m). Jauniešu konkurencē ar jaunu personisko rekordu 2. vietu izcīnīja Intars Išējevs (58,10 m).

Tāllēkšanā savus rezultātus šosezon turpina uzlabot Kristaps Puriņš. Šoreiz viņš ar 6,26 metru tālu lēcienu ierindojās 2. vietā. Savukārt augstlēkšanā 3. vietā valcēniete Agnese Briede, bet smilteniete Sindija Grēna ar 1,55 metru augstu lēcienu palika sestā.

Valkas sportiste Ieva Konstante 100 metru skrējienā uzrādīja 7. labāko laiku (13,34 minūtes).