Izcīna godalgas un izmanto iespēju vērot olimpieša sniegumu

Šoziem ne reizi vien Grundzāles pamatskolas skolēni kopā ar savu skolotāju Māri Stabiņu izmanto laiku, apliecinot savu meistarību dažāda mēroga sacensībās. 27. februāris nebija izņēmums. Grundzālieši veiksmīgi startēja slēpojumā „Alūksne 2011".

Sacensības organizēja Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar biatlona klubu „Juniors A" un sabiedrisko aktīvu. Uz tām bija ieradies arī olimpietis Jānis Paipals no Gulbenes. Skolēni ar apbrīnu vēroja viņa slēpojumu.

M. Stabiņš informē, ka uzvaru piecu kilometru garajā, kalnainajā distancē S14 grupā svinēja Sindija Lagzdiņa. Meitenei nācās pusi distances veikt ar salauztu nūju, kas nebija šķērslis uz panākumiem. S12 grupā 1,5 kilometru distancē 3. vieta Elīnai Skopānei un 4. Danielai Šakociņai. S10 grupā 1,5 kilometru garajā distancē 3. vieta Annai Anetei Strazdiņai, kas par vienu sekundi pārspēja Rigondu Bušu. 5. vieta šajā vecuma grupā Danielai Karaziejai.

V10 grupas puišiem 5. vietā Renārs Akmins, bet 8. Einārs Pamils-Pamiljāns. V18 grupā 15 kilometru garā distancē uzvarēja Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Edgars Spirido.

Savukārt vīriešu konkurencē V35 grupā 3. vietā Otārs Putrālis un 6., zaudējot O. Putrālim desmit minūtes, bet iekļaujoties rezultātā, kas ātrāks par vienu stundu, M. Stabiņš.

Sports