Izcīna medaļas Vidzemei 2

Arī Valkas rajona sportisti pārstāvēja Vidzemes komandu Valsts prezidenta balvu izcīņā vieglatlētikā.

Godalgotas vietas izcīnīja Latvijas nacionālās izlases sportiste bilskēniete Liene Puriņa - 2. vietu 100 metru skrējienā (12,37 s) un 3. vietu 200 metru skrējienā (25, 57).

Šajās pieaugušo sacensībās Vidzemes komandā bija iekļautas arī Smiltenes sporta skolas šķēpmetējas Līna Mūze (6. vieta, 40,42 metri) un Una Kalnīte (7. vieta, 39,77 metri). Vēl Vidzemes komandā Valkas rajonu skriešanas disciplīnās pārstāvēja valcēnietis Arnis Ozoliņš.

Smiltenietis ASV studējošais Gatis Spunde sacensībās pārstāvēja Kurzemes komandu un pārliecinoši uzvarēja 400 metru barjerskrējienā (51,26 s).

Aizvadītās nedēļas nogalē Latvijas čempionātā vieglatlētikā G. Spunde izcīnīja divas zelta medaļas - 400 metru barjerskrējienā un 4 x 400 metru stafetē.

"Šobrīd Gatis ir labākais valstī 400 metru barjerskrējienā," saka viņa bijušais treneris Guntars Markss.

Komentāri 2

smiltenietis

Nekad neticēju,ka Gatis tik viegli pārdosies Ventspilij,kura uz gatavu sportistu savākšanu ir nadzīga! Žēl, ka arī Gatis tajos tīklos iekrita.

pirms 12 gadiem, 2008.07.29 12:42

strencēnietis

Kas tur ko brīnīties, savulaik padomju laikos V sporta spēlēs distanču slēpošanā startēja septiņi strencēnieši, bet neviens nepārstāvēja Valkas rajonu(!). Secinājums vienkāršs - rajona sporta vadība vienkārši neprot novērtēt savus sportistus - ne agrākos laikos, ne tagad ...

pirms 12 gadiem, 2008.07.30 10:22