Izcīna “Taizeļa kausu” futbolā 5

Ar komandas "Lizums" uzvaru Smiltenē noslēdzās sacensības "Taizeļa kauss" futbolā. Lietū un vējā par kausu sacentās 11 komandu (katrā - septiņi spēlētāji).

 

Tik rudenīgos laika apstākļos futbolistus no skriešanas pa dubļiem un peļķēm glāba kvalitatīvais mākslīgā seguma laukums sporta kompleksā pie Tepera.

"Dalībnieki pēc divu mīnusu sistēmas kopumā izspēlēja 20 spēles. No tām deviņās uzvarētāju noskaidroja pēcspēles soda sitienu sērijās," informē futbola kluba "Abuls" prezidents Uldis Rudzītis.

Soda sitieni noteica arī kausa ieguvēju. Spēlē par pirmo vietu sacentās Smiltenes komanda "Ieviņa DK" un "Lizums" no Gulbenes novada. Pamatlaiks un piecu minūšu pagarinājums noslēdzās bez gūtiem vārtiem (0:0). Soda sitienu sērijā veiksme uzsmaidīja lizumiešiem (5:4), kā rezultātā viņi uzvarēja, bet ieviņieši ierindojās otrajā vietā.

"Ne vienmēr uzvar stiprākais," pēc spēles priecīgs par uzvaru bija komandas "Lizums" treneris Aldis Sebris, atzīstot "Ieviņu DK" kā nopietnu konkurentu. "Ieviņai DK" palīgā no Norvēģijas atbrauca komandas vārtsargs Ivo Petrovs. Norvēģijā viņš strādā un trenējas vietējā otrās līgas futbola komandā.

Trešo vietu izcīnīja komanda "Real Trikāta", kurā pārsvarā spēlēja Smiltenes sporta skolas U-18 grupas jaunie futbolisti. Viņu sastādītā komanda ar nosaukumu "Mēru United" izcīnīja Taizeļa kausu aizvadītajā gadā. "Jāslīpē meistarība pendelēs," secina komandas spēlētāji Mārtiņš Veģeris un Jānis Priede.

Pārējās komandas ierindojās šādā secībā: 4. "Sēļi", 5.-6. "Smiltene '95" un "67. kilometrs", 7. "Ineši", 8.-10. "Rauna", "Vidaga", "Meža saimnieks", 11. "Slāpe".

Komanda "Slāpe" spēlēja "Taizeļa kausā" 80. gadu nogalē. Svētdien laukumā, galvenokārt Gunta Samučunoka saaicināti, iznāca tie paši spēlētāji. Tikai nu viņu vidējais vecums, pēc pašu aprēķiniem, ir 44,7 gadi. "Žēl, ka "Taizeļa kauss" vairs nav tautas futbols, kā agrāk, kad uzspēlēt varēja ikviens, bez lielas meistarības un pieredzes," spriež "Slāpes" spēlētājs Ainis Egle.

Komentāri 5

:))

Vajag arī ziemas Taizeli telpās izspēt.Veterāniem vislabāk būtu atsevišķa grupa kopā ar galīgiem iesācējiem:)

pirms 11 gadiem, 2009.10.10 10:11

:))

ai,ai kļūda trāpījās,vajadzēja būt izspēlēt:))

pirms 11 gadiem, 2009.10.10 10:12

SAMS

Kāda starpība kuri mēs palikām - galvenais ka mēs bijām(ne jau vājākie) un VĒL esam. Varbūt ņemot no mums piemēru vēl kāda veterānu komanda norausīsies no siltajiem MŪRĪŠIEM. Un paldies jaunajiem futbolistiem par sapratni - jo nau pierasts atgriesties no turnīriem bez zilumiem.Ceru ka vēl tiksimies.

pirms 11 gadiem, 2009.10.11 21:19

alisiite

kursh no visiem futbolistiem atgriezas no smiltenes futbolistiem atgriezas ar traumaam?

pirms 11 gadiem, 2010.02.14 22:15

Sports