Izcīnīs kausu telpu futbolā 3

Pirmdien, 26. decembrī, sāksies futbola kluba "Smiltene" kausa izcīņa telpu futbolā pirmās līgas komandām. Sacensības notiks Smiltenes sporta hallē.

Pirmajā līgā sacentīsies sešas organizatoru uzaicinātas komandas, informē futbola kluba (FK) "Smiltene" valdes loceklis Uldis Rudzītis.

Tās ir: "FK Smiltene/BJSS U-15"; "FK "Smiltene"/BJSS U-17"; "FK "Smiltene"/BJSS U-19"; "DK Ieviņa", "Variņi" un komanda no Igaunijas vai Valmieras. Šīs nedēļas sākumā organizatori konkrēti to vēl nevarēja pateikt.

"Šoreiz vairāk akcentu likām uz gatavošanos jaunajai sezonai. Tāpēc arī dalībnieku vidū pārsvarā ir vietējās komandas, kurās spēlē Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) un futbola kluba "Smiltene" futbolisti," skaidro U. Rudzītis.

Sacensības notiks pēc riņķa sistēmas, kad katra komanda izspēlēs ar katru. Pirmā kārta 26. decembrī sāksies pulksten 9.30. Kausa izcīņu telpu futbolā rīko FK "Smiltene" un Smiltenes sporta centrs. Smiltenē būs arī sacensības telpu futbolā otrās līgas komandām. Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 10. janvārim, zvanot U. Rudzītim pa tālruni 29416035.

Komentāri 3

davis

Vel briesmigaku turniruatavojas jau laikam nevar uztaisit!
3 bernu komandas, tur katra pat isti sastavu nevar savakt!! pilnigs sviests, tadel ir otra liga kur var izspeleties visi, ja grib tad lai ari veca mutere gatavojas tai jaunajai sezonai!
nevar jau uzaicinat normali kaa agrak gulbeni, warriors, priekulus, staiceli utt!!! lai cilveki var nakt skatities uz telpu futbolu normala limeni ar lielu konkurenci un labam spelem!!
tagad varini kaut ko te pieradit meginas! smiekli nak kaa speletajam un ja butu ari skatitajs, tad uz tadu treninnometni pat negribetu iet skatities...

pirms 9 gadiem, 2011.12.24 15:19

motosams

Vai tad kada no minetajam komandam nems dalibu ZALES FUTBOLA Valsts meroga turniros - ja notiek tada sagatavosanas sezonai? Zel to skatitaju kas ik gadu apmekleja sos turnirus agrak. Ta jau vinu bija maz - tagad nebus NEMAZ. Lai Veicas !

pirms 9 gadiem, 2012.01.01 05:00

Sports