Izmēģina spēkus turnīrā Polijā

No 27. līdz 29. decembrim Valkas jaunie florbolisti bija Polijā, lai piedalītos tur rīkotājā florbolā turnīrā dažādām vecuma grupām.

 

1990. gadā dzimušo zēnu grupā FK "Valka" pārstāvēja Roberts Līviņš, Pēteris Stepītis, Armands Valtiņš, Toms Polakens, Eduards Vjazovs, Dāvis Lozda un Artis Kazaks. Piecu komandu konkurencē valcēniešiem izdevās izcīnīt otro vietu.

 

Iepazīst draugus un tatāru tradīcijas"Jaunākajā meiteņu grupā kopā ar Valmieras meitenēm savu pieredzi florbola prasmē kaldināja valcēnietes Arta Paula Nuķe un Signe Butkina. Pie godalgām tikt neizdevās, bet šī pieredze dos tikai pozitīvu noskaņojumu Latvijas jaunatnes čempionātam," uzskata treneris Dainis Ābols.

 

Brīvajā laikā sportisti viesojās kādā Polijas ciematā, kur dzīvo daudz tatāru ģimeņu. Viesi apmeklēja viņu dievnamu un baudīja nacionālos ēdienus. Ir iegūti jauni draugi, un tika saņemti uzaicinājumi piedalīties jaunos turnīros pavasarī. Tas bijis patīkams vecgada piedzīvojums ar lieliem plāniem jaunajā gadā. Treneris visiem saviem audzēkņiem, komandas spēlētājiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem vēl panākumus un cīņassparu jaunajā gadā.

 

Poļu meitenes ir neierasti agresīvas"Varu teikt - man patika, esmu apmierināta ar braucienu un nenožēloju, ka piekritu. Spēlējām kopā ar Valmieras meitenēm. Spēles bija interesantas, vien poļu meitenes spēlēja pārlieku agresīvi. Iepazinu jaunus draugus. Mūsu puišiem veicās labāk, zaudēja tikai vienu spēli," pēc brauciena spēles komentēja Arta Paula.

 

Signei, Pēterim un Dāvim īsas atbildes: esam apmierināti ar braucienu un spēlēm poļu zemē. Zēni gandarīti par iegūto otro vietu. "Mums veicās labi, palikām otrie no piecām zēnu komandām, zaudējām tikai vienai poļu komandai ar 1:4. Ir iepazīti un iegūti jauni draugi Valmierā. Brauciens pagāja ātri, bija interesantas sarunas un nenožēloju, ka braucu," piebilst A. Kazaks.

 

 

Jaunie florbolisti ir pateicīgi trenerim par piedāvāto iespēju brīvdienās Valkas jauniešiem doties uz Poliju, lai piedalītos šajās draudzības spēlēs.

Sports