Izmēģina veiksmi Džokera aplī

Kas gan būtu autosacensības bez kāda eksperimenta, tāpēc šoreiz "VAZtusa" dalībnieki izmēģināja savu veiksmi arī Džokera aplī.

 

 

Marts Smiltenes rallijkrosa trasē iesākās ar autosacensību "VAZtuss" 5. posmu, kurā startēja 37 dalībnieki, no tiem 32 brauca standarta klasē kopā ar jauniešiem, bet brīvajā - pieci.Pirms sacensībām nopietni tika strādāts pie trases drošības ziņā. "Par to jāpateicas "Vaztusa" dalībniekam Andim Liepiņam no Valmieras, kurš atveda divas kravas ar riepām, Aināram Poikānam, kurš sagādāja riepas no "8CBR" un tehniskā sporta kluba "Smiltene" biedram Gunāram Baumanim, kurš piedalījās visā šajā procesā," paldies par ieguldīto darbu saka tehniskā sporta kluba "Smiltene" valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla.V. Tralla pastāstīja, ka ar šo cilvēku palīdzību tika izveidota drošības josla starp starta zonu un dalībniekiem.

 

 

Izslēdz mašīnu dauzīšanuViens no jauninājumiem, kas tika ieviests sacensībās ir Džokera aplis. "Tas nozīmē, ka dalībniekam brauciena laikā vienu reizi jāizbrauc caur šo džokera apli, kas ir mazliet garāks kā pārējie," paskaidro V. Tralla."VAZtuss" 5. posmā svarīga bija ne tikai starta veiksme, bet arī stratēģija, kurā brīdī braukt Džokera aplī. Būtiski ir arī tas, ka šis aplis izslēdz mašīnu dauzīšanu, tieši tāpēc par to ieviesšanu jau iepriekš domāja "VAZtusa" dalībnieki.Rezultāti standarta klasē: 1. vietā Indars Pelsis (Kocēni), 2. Ronalds Baldiņš (Valmiera), 3. Renārs Kārkliņš (Alūksne), 4. Edgars Tralla (Smiltene), 15. Ints Namnieks (Smiltene). Jauniešiem: 1. Rūdolfs Šmits (Valmiera), 2. Jānis Krūmiņš (Smiltene), 3. Atvars Saliņš (Rīga), 4. Rinalds Bērziņš (Smiltene), 5. Jānis Tralla (Smiltene). Brīvajā klasē 1. vietā Uģis Banders (Rencēni), 2. Kaspars Salnājs (Valmiera), 3. Aigars Apiņš (Staicele).

 

Godalgotās vietas smilteniešiem

6. martā norisinājās Smiltenes pilsētas atklātās sacensības amatieriem ar standarta automašīnām 4. posms. Līdzīgi kā iepriekš, arī šoreiz sacensības tika noorganizētas telefoniski. "Sacensību sākumā šķita, ka uz trases būs ledus ar sniegu, bet īsi pirms starta sniegs pārvērtās slapjā lietū un tā bija klāta ar sniega putru, kas apgrūtināja braukšanu un meistarības celšanu," stāsta V. Tralla.Šeit piedalījās 14 dalībnieki no Alūksnes, Limbažiem, Valmieras un Smiltenes. Rezultāti Aizmugures piedziņas (bez radzēm) klasē 1. vietā Gatis Ģērmanis (Smiltene), 2. Edgars Tralla (Smiltene), 3. Kristaps Eglītis (Smiltene), 4. Ainārs Poikāns (Smiltene); Vienas ass piedziņas (bez radzēm) klasē 1. Inguss Krieviņš (Smiltene), 2. Jānis Tiltiņš (Smiltene), 3. Armands Baškers (Aizkaļni).Tehniskā sporta kluba "Smiltene" valdes priekšsēdētājs V. Tralla pastāstīja, ka divi sacensību "SUPERMOTO" posmi tiks rīkoti Smiltenē.

 

Sports