Ja nebūtu pastiprinājuma, mums klātos bēdīgi

Veiksmīgi jauno sezonu uzsākusi Vidzemes 2. līgas florbola čempionāta komanda "Burtnieku novads/Valka 2". Trijās pirmajās spēlēs izcīnīti 7 punkti, un iekarots līdera tituls. Pavisam šajā grupā sacenšas sešas komandas.

Gluži tāpat kā 1. līgā spēlējošā komanda arī 2. līgā valcēnieši ir apvienojušies ar Burtnieku novada florbolistiem. Tajā lielākoties spēlē jaunieši, kuriem vajadzētu kļūt par papildinājumu 1. līgas komandai. 2. līgas komandu trenē Ilvars Rullis.

Uzvar meistarīgākus un raženākusSpēlē ar Līgatni 26. oktobrī izcīnīta uzvara ar rezultātu 8:7. Pirmo trešdaļu mūsu komanda zaudēja ar 2:3. Vārtus guva Mārtiņš Korņejevs un Armands Valtiņš. Otrais periods bija veiksmīgāks un tas noslēdzās neizšķirti 5:5. Uz diviem līgatniešu iemestajiem vārtiem Burtnieku un Valkas florbolisti atbildēja ar trijiem - rezultatīvi bija Rolands Kanapolis un A. Valtiņš (2).

Trešajā periodā jau pašā sākumā mūsējie guva vēl trīs vārtus (R. Kanapolis, A. Valtiņš, Dainis Jostsons), uz ko pretinieki spēja atbildēt ar diviem. Uzvara gūta ar minimālu pārsvaru.

Komandas pārstāvis Ivars Kaužēns "Ziemeļlatvijai" atzīst, ka līgatnieši Valkā ieradās kā līderi. "Mūsu pretinieki neapšaubāmi bija meistarīgāki un augumā raženāki. Vairāki ir spēlējuši augstākajā līmenī. Grūti komentēt, kāpēc viņiem izjuka spēle. Mūsu priekšrocība bija mazais laukums. Pretinieki ir raduši spēlēt uz lielāka. Viņi noteikti ir stiprāki," komentē Ivars.

Abi vārtsargi labiGluži tāds pats rezultāts fiksēts spēlē ar SK "Pārgauja-2". Atšķirība vien tā, ka spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 7:7. Vārtus guva R. Kanapolis (2), Roberts Līviņš, A. Valtiņš, Rihards Asarītis, D. Jostsons. Savus trešos, turklāt uzvaras vārtus spēles pagarinājuma 22. sekundē iemeta R. Kanapolis. Jāpiebilst, ka šajā spēlē mūsu vārtus sargāja Jurģis Gartmanis, kurš veiksmīgi spēlē U-16 līgā. I. Kaužēns uzskata, ka komandā abi vārtsargi ir spēkos gandrīz līdzīgi. Pagaidām nedaudz labāks ir Pēteris Stepītis, kuram ir lielāka pieredze.

Pret "Veixmi" pietrūka veiksmesVārtiem visbagātākā spēle bija sezonas atklāšanas spēle ar SK "Veixmes". Burtnieku/Valkas komanda uzvarēja ar 12:11. Pārākums ar 5:4 panākts jau pirmajā trešdaļā. Vārtus iemeta E. Lazdiņš, M. Korņejevs, R. Kanapolis (2), D. Jostsons. Otrajā periodā savos vārtos bumbiņu pamanījās iedabūt pretinieki, bet pēc tam rezultatīvi bija Niklāvs Krievāns, E. Lazdiņš.

Trešajā periodā rezultātu paaugstināja R. Līviņš, A. Valtiņš un R. Kanapolis. Diemžēl "Veixmes" spēles izskaņā guva četru vārtus pēc kārtas, panākot izlīdzinājumu 11:11. Uzvaras vārtus pagarinājumā guva R. Kanapolis.

Jautāts, kāpēc tik augsts rezultāts, I. Kaužēns atbild, ka Matīšu hallē visās spēlēs ir augsti rezultāti. No citām hallēm tā atšķiras ar dēļu grīdu un situāciju, ka uz pretinieku vārtiem var mest no jebkuras vietas. "Šī spēle bija grūta. Ja komanda nebūtu papildināta ar 1. līgas spēlētājiem, mums klātos bēdīgi. Paši vien vainīgi, ka trijās minūtēs zaudējām četru vārtus," komentē komandas pārstāvis.

Sports