Jau rīt BMX sportisti turpinās cīņu par godalgotām vietām

Sestdien, 8. jūnijā, BMX kluba “Mārupe” trasē aizvadīts populārā “SMScredit.lv BMX čempionāta” septītās sezonas trešais posms, kas pulcēja vairāk nekā trīssimt dalībnieku no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un pat Austrālijas.

“Sestdien tika aizvadīts “SMScredit.lv BMX čempionāta” trešais posms, bet svētdien turpat notika Mārupes BMX kausa sacensības. “Mārupes BMX klubs” bija parūpējies ne tikai par aizraujošām sacensībām, bet arī izklaides pro­grammu. Sestdien sportistus, trenerus un fanus priecēja grupa “Oranžās brīvdienas”,” informē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

No Smiltenes BJSS/”Silvas ziķeri” BMX braucējiem godalgotās vietas guva divi – krūzeru 17–29 grupā 2. vietu izcīnīja Renārs Auga, bet G13–14 grupā uzvaru guva Veronika Monika Stūriška (abiem treneris Ģirts Kātiņš).

“SMScredit.lv BMX čempionāta” sezona turpināsies jau rītdien, 15. jūnijā, kad Burtnieku novada “Avotos” tiks aizvadītas ceturtā posma sacensības. Kopumā sezonā iekļauti septiņi posmi. Pirmie trīs jau aizvadīti Jelgavā, Ventspilī un Mārupē, bet sacensības notiks arī Burtnieku novadā, Madonā, Smiltenē un Rīgā. Tikmēr Latvijas čempionāts nedēļu pirms Eiropas BMX čempionāta notiks Valmierā.

T. Markss piebilst, ka “SMScredit.lv BMX čempionāts” ir orientēts uz bērnu un jaunatnes grupu sportistiem, bet vienlaikus posmos startēs arī pieaugušo grupu sportisti, tostarp no Latvijas izlases.

Sports