Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau septīto gadu notiks “Azimuta 3-dienas” - šogad Smiltenē

Lai padarītu orientēšanās sacensības pieejamākas vietējiem iedzīvotājiem, jūlijā gaidāmās “Azimuta 3-dienas” šogad notiks Smiltenē. Par sacensību centru izvēlēts Cērtenes pilskalns, tas dos iespēju smilteniešiem un tuvākās apkārtnes orientieristiem uz sacensībām nokļūt kājām vai ar velo.

“Azimuta 3-dienas” ir sacensības, kur par kopvērtējumu dalībnieki sacenšas trīs dienu garumā, veicot divas vidējā garuma, bet noslēdzošajā dienā dodoties saīsinātajā garajā distancē. “Pašas sacensības notiks no 24. līdz 26. jūlijam, pieteikties tām aicinu jau tagad, ko var izdarīt tiešsaistē okazimuts.lv mājaslapā. Pieteikšanos atvērām tik agri, jo valstī noteiktie ierobežojumi, rīkojot publiskus pasākumus, uzliek papildu atbildību un pienākumus,” laikrakstam saka orientēšanās sacensību rīkotājs Mārtiņš Mārcis Leimanis.
Viņa izlolotās “Azimuta 3-dienas” Smiltenes novadā notiks jau septīto reizi, ik gadu pulcējot vairāk nekā 150 dalībnieku.

Sports