Jaunajiem orientieristiem pasaules čempionāta pieredze

Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas talantīgie orientieristi Anete Čama un Valdemārs Nulle no 21. līdz 27. maijam piedalās Pasaules skolēnu čempionātā Itālijā. Augstvērtīgu sniegumu vidējā distancē demonstrēja Valdemārs.

Pasaules skolēnu čempionāts vienkopus pulcēja vairāk nekā divdesmit valstu ātrākos un labākos jaunos sportistus. 23. maijā Valdemārs 46 dalībnieku konkurencē garajā distancē uzrādīja 21. rezultātu, savukārt Anete tikpat lielā konkurencē finišēja 26.

25. maijā vidējā distancē 47 dalībnieku konkurencē Valdemārs izcīnīja 15. vietu, ko sporta skolas orientēšanās treneris Māris Stabiņš uzskata par labu. "Tas ir vērā ņemams jaunā sportista sniegums," viņš saka. Anete šajā distancē ierindojās 26. vietā. Pēc galvenajiem startiem Pasaules skolēnu čempionātā, sportisti piedalījās draudzības stafetē, kur katra komanda sastāvēja no dažādu valstu pārstāvjiem.

Šodien Smiltenes novada orientieristi dosies uz "Siguldas kausu", bet jau rīt Smiltenes novadā Vidzemes šosejas 142. kilometrā jeb pie pagrieziena uz Aumeisteriem notiks orientēšanās sacensības "Mazā balva 2011", kas vienlaikus būs arī Latvijas kausa 7. posms. "Mazajā balvā" dalībnieku reģistrācija no pulksten 9.30 līdz 11, pulksten 12.30 starts izlozes secībā, bet ap 16 uzvarētāju apbalvošana.