Jaunnedēļ Ventspilī iedegs Latvijas Jaunatnes olimpiādes lāpu

5.jūlijā plkst.12 Ventspils pludmalē tiks iedegta Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes lāpa, aģentūru LETA informēja Ventspils Sporta pārvaldes metodiķis Kārlis Gubāts.

Olimpiādes uguns tiks iedegta Ventspils pludmales autostāvvietā pie Dienvidu mola, no kurienes lāpa tiks nogādāta uz Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes norises vietu - Cēsīm.

Lāpas iedegšanas pasākumā uzrunas teiks Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij"), izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V), Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un Cēsu pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (V).

Olimpisko lāpu no Ventspils uz Cēsīm nogādās Latvijas U-19 un U-21 izlases volejbolists, Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēknis Artūrs Alberts Krams.

Olimpiādes atklāšana notiks Cēsu Pils parkā 7.jūlija vakarā. To ievadīs dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz Pils parku, kas sāksies plkst.21. Atklāšanas ceremonija sāksies plkst.22.

Latvijas Jaunatnes olimpiāde Cēsīs norisināsies no 7.jūlija līdz 9.jūlijam. Sacensības notiks arī Valmieras, Smiltenes, Priekuļu, Siguldas, Valkas, Burtnieku, Jūrmalas, Engures, Limbažu, Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas novados.

Sports