Jauno sezonu basketbolā iesāk līdzsvarā

Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) meiteņu basketbola komanda (2006. – 2008. dzimšanas gads) uzsākusi savu ceturto sezonu Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. 

Trenera Dzintara Ziediņa audzēknes  tagad spēlē U13 vecuma grupā, sacenšoties ar Latvijā labākajām vienaudžu komandām.

“Iepriekšējo sezonu noslēdzām, izcīnot 12. vietu Latvijā. Šogad jāmēģina noturēties tāpat, ja viss būs kārtībā un meitenes būs veselas. Tam veltām lielu uzmanību. Ar komandu strādā fizioterapeits,” uzsver treneris Dz. Ziediņš.

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā U13 meiteņu grupā šosezon startē 19 komandas no Latvijas sporta skolām, kas iedalītas Austrumu un Rietumu divīzijās. Smiltenes BJSS komanda “Smiltene” ir Austrumu divīzijā kopā ar vēl 10 komandām.

“Četras labākās komandas no katras grupas tālāk sacentīsies par vietām pirmajā astotniekā, bet nākamās četras – par 9. – 16. vietu,” skaidro Dz. Ziediņš.

Smiltenes BJSS basketbolistes šobrīd ir aizvadījušas četras spēles, izcīnījušas divas uzvaras un piedzīvojušas divus zaudējumus. Meitenes uzvarēja komandu “Rēzeknes novads” (rezultāts 39:18) un “Cēsis” (24:17), bet zaudēja Rīgas 3. sporta skolas komandai (16:40) un komandai “Daugavpils” (24:57).

Nākamā sabraukuma spēles notiks Valmierā 28. oktobrī.  

Sports