Jaunums – sacensības “Valkas spēkavīrs 2008” 1

Sestdien Valkas brīvdabas estrādē tradicionālās sporta dienas "Atvadas vasarai" ietvaros pirmo reizi notiks sacensības "Valkas spēkavīrs 2008".

 

"Pretendentiem uz pilsētas spēkavīra titulu savi spēki būs jāpierāda līdz 70 kilogramiem smaga baļķa celšanā, roku spēku vingrinājumā - krucifiksā, aptuveni 40 metru garā zemnieku skrējienā ar 50 kilogramiem smagu kartupeļu maisu, naglu dzīšanā un aptuveni divas tonnas smaga auto furgona vilkšanā," informē viens no sacensību rīkotājiem Ivars Noviks.

 

 

Viņš atzīst, ka pilsētas spēkavīru sacensību organizēšana ir jaunākā brāļa Ritvara iniciatīva, jo puisis aktīvi nodarbojas ar šo sporta veidu. Nupat Ritvars Spēkavīru čempionātā amatieriem sešos posmos izcīnījis trešo vietu.

 

Kā allaž, sporta svētkos komandas par balvām varēs cīkstēties jautros un netradicionālos sporta veidos. Valkas pilsētas domes sporta speciāliste Nadežda Blūma informē, ka sacensību programmā iekļauti basketbola soda metieni, zvaigžņu metieni, stafete, "Pedeles biatlons", tautas bols, "kājas bumba", volejbols, "maisa stafete", "šautriņu mešana", "smagais golfs" un jautrības stafete.

 

 

Katras komandas mājas uzdevums ir parūpēties par komandas vizuālo noformējumu un priekšnesumu atklāšanas parādē atbilstoši tēmai "Katrs var būt olimpietis!".

 

Sporta pasākumā aicināti piedalīties ne tikai valcēnieši, uzņēmuu un iestāžu darbinieki, bet arī jebkurš interesents. Ar sacensību nolikumiem un programmu detalizēti var iepazīties pilsētas domes mājas lapā www.valka.lv.

Mazajiem sporta dienas dalībniekiem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas. Pasākuma laikā darbosies arī bufete.

Komentāri 1

Ivars

Papildus info: pieteikšanās spēka vīriem pa tālruni nr. 26547238 vai sacensību dienā sākot no plkst. 13:00 - 13:45!

pirms 12 gadiem, 2008.08.19 16:35

Sports