Kad valcēnietim pārlauza roku, pretinieki sajūsminājās kā savulaik Kolizejā 77

Tas nebija baudāms florbols

Svētdien 2. līgas Vidzemes zonā florbolā Kalsnavā sacentās FK "Valka" pret vietējo komandu. Jau pirmajās spēles minūtēs kalsnavieši nospēlēja tik rupji, ka Edgars Lazdiņš guva smagu traumu - viņam pārlauza roku.

 

Treneris Dainis Ābols sacīja, ka viņam izdevies komandu nomierināt, lai valcēnieši uz rupjībām neatbildētu tāpat. Tomēr tā bija spēle uz naža asmens. Arī tiesneši šo spēli izlaida no rokām un nespēja normāli kontrolēt. "Pretinieku spēles līmenis bija tālu no vēlamā, taču mēs nespējām noturēt labvēlīgu rezultātu un zaudējām ar 5:6," stāsta D. Ābols. Puiši milzīgo spriedzi neizturēja.

 

Tāds nu ir šīs sišanās rezultāts. Pretiniekiem paveicās vairāk. Treneris ir pārliecināts, ka FK "Valka" ir jāsaglabā savs spēles stils un to nevajadzētu mainīt spēlēs ar negodīgiem pretiniekiem.

 

Treneris ir gandarīts, ka Valkas komandas valde visus spēlētājus ir apdrošinājusi un tas viņiem un gados jaunāku spēlētāju vecākiem ļauj justies drošāk. Arī Edgaram palīdzība tika sniegta nekavējoties un to organizēja uz spēli aizbraukušais valdes loceklis Ivo Meļķis. Trenerim grūti saprast skatītāju attieksmi pēc smagā negadījuma - vairāk skanēja urrā saucieni, nevis līdzjūtības izpausmes.

 

I. Meļķis piebilda, ka viņam šī izbraukuma spēle ļoti nepatika, turklāt skatītāji uzvedušies pilnīgi neadekvāti. Tiesa, no spēles redzējis maz, jo medicīniskās palīdzības sniegšana traumētajam bija nozīmīgāka. "Centās visi komandas dalībnieki, taču spēlē, ko grūti nosaukt par florbolu, vairāk bija jādomā, kā izvairīties no rupjībām, uzvarēt nemācējām,"

 

Vārtus guva Artis Kazaks, Eduards Vjazovs (ar soda metienu), Jānis Tolmanis, Toms Bošs un Dāvis Lozda.

 

Nākamā spēle valcēniešiem savās mājās - ģimnāzijas sporta hallē - notiks 24. oktobrī pulksten 20.00 ar spēcīgo FK "Valmiera 2" komandu.

Komentāri 77

exelis

ceram uz skatītāju atbalstu pret šo komandu un citām savās mājās... :)

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 15:49

pārlauza...---...salauza!!!zaru jau var pārlauzt!

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 17:16

ask

Es arī redzēju šo spēli klātienē un nesaprotu Daiņa Ābola komentāru. Vispirms Valkas spēlētājs ar nūju mugurā grūda mājinieku spēlētāju pāri laukuma apmalei. Noraidījuma nebija.Un Kalsnavas komanda nespēlēja rupji. Daudz rupjāki izskatījās Valkas spēlētāji, kuri bija pieredzējušāki. Un pēc incidenta ar salauzto roku, zālē bija klusums. Nekādas replikas netika izteiktas. Nekādi sajūsmas saucieni nebija. Nevajag melot!!! Turklāt, nekavējoties tika izsaukta ātrā medicīniskā palīdzība.Daini Ābol! Esi vīrs un atzīsti vien zaudējumu jaunai nepieredzējušai komandai.

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 20:22

Skatītājs

Es arī skatījos šo spēli!

Citēju:"Kad valcēnietim pārlauza roku, pretinieki sajūsminājās kā savulaik Kolizejā...Trenerim grūti saprast skatītāju attieksmi pēc smagā negadījuma - vairāk skanēja urrā saucieni, nevis līdzjūtības izpausmes."
Starp citu- kurš no jums dzirdēja kaut vienu komentāru no PRETINIEKU SPĒLĒTĀJU puses, KAUT VIENU SAJŪSMAS KLIEDZIENU par lauzto roku???? Arī zālē bija klusums!!! Pat skatoties spēles video ierakstu- nav dzirdams neviens sajūsmas urā sauciens brīdī, kad puisis salauza roku!!! Nevajag visu pārspīlēt un saasināt!!!

Visi bija neapmierināti tad, kad netikai ieskaitīti 3 vārti, nevis tad, kad notika nelaime!

Arī Kalsnavas komandai pagājušajā sezonā spēlē pret rīdziniekiem tika salauzta kāja, toties mēs šos pārdzīvojumus uztvērām kā spēles laikā gūtās traumas, un neviens nevainoja pretinieku komandu, un nenosauca tos par mežoņiem un spēli par slaktiņu!!! :@

Citēju: "Arī Edgaram palīdzība tika sniegta nekavējoties un to organizēja uz spēli aizbraukušais valdes loceklis Ivo Meļķis." Īstenībā to noorganizēja Kalsnavas komandas treneris, kas uzreiz noreaģēja un izsauca ātro medicīnisko palīdzību!!!


Starp citu- no Valkas spēlētāju puses šī spēle bija daudz SLAKTĒJOŠĀKA!!!
Citēju: "Arī tiesneši šo spēli izlaida no rokām un nespēja normāli kontrolēt" Kā tad tas izpaudās????

Protams žēl puiša, kam salauza roku, lai veseļojās! Bet spēlē var visādi gadīties, un neviens jau speciāli nevēlas kādam kaut ko lauzt! Tas tak ir muļķīgi uzskatīt, ka tagad kāds speciāli kādu grūda, lai būtu kaut kas lauzts!!!


Ja nemākiet bez rupjībām uzvarēt, tad IEMĀCIETIES ZAUDĒT!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 20:44

Es esmu šokā par Daini Ābolu,ka viņš nevar samierināties ar Kalsnavas uzvaru un grib viņus nomelnot,un pirmkārt tas Valkas spēlētājs netika vardarbīgi grūsts,viņš vienkārši neveiksmīgi krita,pats uz savas rokas, un, ja viņš būtu vardarbīgi pagrūsts,tad pretiniekam tiktu piespriestas soda minūtes,tā ka nav ko vainot Kalsnavas komandu,jūs vienkārši nevarat,Daini Ābol,samierināties ar zaudējumu.Un tajā brīdī zālē bija klusums un nekādu urrā saucienu nebija,tā ka Daini,beidz melot.

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 20:46

Kaspars

Tadu treneri tik pieredezejusai komandai nu gan nevajag!riktiga baba pus no musas ziloni!Valkas komanda speleja pasi diezgan rupji majinieki bija pieklajigaki!negruda mugura ka tik radas kada iespeja!bet ta saucamajam valkas trenerim tas liekas loti pareizi!vecit nokap no makoniem un doma ko runa Daini Abol!ta nerikojas komandas treneri!
Ta ir spele un traumas sporta nau retums!tas tev nav taurinus pa plavu dzenat ej un sedi pie telvizora un skaties romantisko kino ja nezini kas ir sports!

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 20:51

krievs

ieteiktu pusem versties tiesa.
ja nav ko teikt, ieteiktu pievert mutites.

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 20:59

Cik es esmu redzējis spēles,tad Kalsnavas spēlētāji ir vismierīgāki,salīdzinot ar Rīgas Lauvām un Madonas spēlētājiem.Un starpcitu Valkas treneris Dainis Ābols pats savam spēlētājam ar 8.numuru lika spēlēt ar augumu,tā,ka nav ko tēlot,pats māca,lai negodīgi spēlētu.UN,KAD kALSNAVAS KOMANDAI NEIESKAITĪJA TRĪS VĀRTUS,TAD VALKAS LĪDZJUTĒJS ĻOTI NESMUKI UZVEDĀS.Kalsnavas komandai ir bijis ļoti daudz nepatīkamu brīžu jāpārdzīvo,bet viņi nevieno nav vainojuši.

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 21:01

Skatiiaajs

Citāts no raksta, kad Valcēniešiem pretī stājās "Bulta/Limbaži" sportisti."Diemžēl valcēniešu rindās bija daudz noraidījumu par nesavaldību saistībā ar noteikumu ievērošanu. Treneris atzīst, ka šajā ziņā vēl daudz darāmā." Izradās, arī šajā spēlē Valkas spēlētāji ir taisījuši SLAKTIŅU!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 21:06

skatiitaajs

Ja jau šajā spēlē bija tādas šausmas, tad vienīgais, ko var vainot ir TIESNEŠI!

Bet vispār jau ir cilvēki, kuri nemāk zaudēt ar godu!

un nākošreiz trenerim vainīgi būs nevis RUPJIE pretinieki, bet KLUSIES skatītāji, kuri nebūs pietiekošo skaļi atbalstījuši savu komadnu

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 22:26

Dainis

Skumji ka šo incidentu treneris izmanto psiholoģiskai cīņai bet tā jau laikam dara "pieredzējuši" treneri.

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 23:12

Piekrītu Daiņa komentāram, laikam pēc viena negadījuma tagad Kalsnavas komandu pataisa par monstriem.
Žēl, ka tāda ir trenera taktika- psiholoģiskā nospiešana...

Spēlēs var gadīties visādi.

pirms 12 gadiem, 2008.10.21 23:37

maaris

izsaku liiidzjuutiibu puisim kas salauza roku. cerams vinu veel redzeesim florbola laukuma.
AARSTEEJEIS!!!!
bet tiek kas domaa ka sports ir meitenu izklaides veids.......!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 00:11

@@@

Aizvien un aizvien vairāk mūsu rajona avīzīte atgādina nevis nopietnu rajona laikrakstu, bet gan klaču un sensāciju radīšanas bukletu. Kauns!!! Korespondenti zaudējuši ( vai arī nekad nav bijis?)profesionalitāti. Pat vārdu nozīmi nediferencē.Ja vārda sakne ir viena, tas nenozīmē, ka arī nozīme viena.

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 08:26

Yes

Piekrītu @@@.Nav saprotams,kāds ir vietējās avīzes un tās portāla mērķis.Vai tiešām tas ir tāds kā tagad,kad faktiski gandrīz visa informācija ir pretīgā ķengu lapeles līmenī un dzeltenās preses tradīcijā?!Ja tā nav,tad kāpēc gan redaktores neko nedara lai to izbeigtu.Bet,ja viņām liekas,ka viss ir tā kā jābūt,tad lai neslēpjas un dod skaidrojumu kāpēc ir tā kā ir,vai arī,kas tā liek darīt.

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 09:48

arī spēlē

Super Kalsnava - enģelīši!!! Nezin kāpēc citas komandas pirms spēles,brīdināja ka sagaidāma rupja spēle, tas nozīmē, ka arī iepriekšējie pretinieki melo??? Rupja spēle nav kad iesit panūju, bet kad skrejošu spēlētāju pagrūž mugurā. Labi neveiksmīgs kritiens, bet kur ir garantija ka tas neatkārtosies? Ja kas tas moments ir uzfilmēts un nevar būt ne runas par kaut kādu netīšu pārkāpumu. Liekat mierā treneri un pastudējat florbola noteikumus, lielākā daļa atbildības gulstas uz tiesnešiem. UZ TIKŠANOS VALKĀ !!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 10:54

xxx

arī spēlē !!!! Kā varēja brīdināt citas komandas tevi, ja Kalsnavai bijusi tikai viena spēle???? Tevi varēja pabrīdināt tikai Ruben-2 spēlētāji! Un diez vai viņi tev kaut ko tādu teica. Ja melo, tad ar saprātu! Arī melot tunemāki.

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 12:43

spēlētājs

Nešaubos, ka tagad Kalsnava brīdinās pārējos, kādas nepatikšanas var sagādāt Valka!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 12:47

Dainis

Treneris tiešām Valkai ir sakarīgs. To putru maisa Ziemeļlatvijas rakstnieks Aldis. NEESOT KLĀT spēlē, apraksts izdevies varens. Visu cieņu Tavam valcēnieša patriotismam bet šoreiz esi pārcenties. Naudiņa jau katram jāpelna. Novēlu Edgaram ātrāk izveseļoties.

pirms 12 gadiem, 2008.10.22 12:53

Sports