Kataras velobrauciena trešajā posmā Smukulis finišē 79. vietā

Trešdien daudzdienu velobrauciena "Tour Of Quatar" (UCI 2.1 kategorija) trešajā posmā otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja "Garmin -Cervelo" komandas pārstāvis Henrihs Hauslers, bet Gatis Smukulis ierindojās 79. vietā.

Dalībniekiem trešajā posmā bija jāveic 150.5 kilometru gara distance. Šodien Katarā valdīja spēcīgs vējš, kā rezultātā peletons sadalījās vairākās mazākās grupās.

Tomēr arī trešajā posmā uzvarētājs noskaidrojās sprintā, kurā otro posmu pēc kārtas ātrākais izrādījās "Garmin -Cervelo" komandu pārstāvošais Austrālijas sportists Henrihs Hauslers, aiz sevis atstājot savu tautieti Marku Renšavu no "HTC -Highroad" komandas un itāli Danieli Benati, kurš pārstāv "Leopard -Trek" vienību.

Latvijas riteņbraucējs Gatis Smukulis ("HTC -Highroad") finišu sasniedza atpalicēju grupā, ieņemot 79. vietu. No Hauslera Smukulis atpalika 32 minūtes un 50 sekundes. Jauno braucēju konkurencē Gatis ieņēma 23. vietu.

Neveiksmīgs šis posms bija kopvērtējuma līderim Tomam Bonenam no "Quickstep" komandas kurš ierindojās tikai 46.vietu, uzvarētājam zaudējot 3 minūtes un 2 sekundes.

Velobrauciena kopvērtējumā vadību pārņēmis Hauslers, kurš par nieka četrām sekundēm apsteidz Smukuļa komandas biedru Marku Renšavu. Trešajā vietā šobrīd ir Danieli Bennati kurš no kopvērtējuma līdera atpaliek par 15 sekundēm.

Smukulis pēc aizvadītajiem trīs posmiem kopvērtējumā ieņem 69. vietu, no līdera atpaliekot par 45 minūtēm un 49 sekundēm. Jauno braucēju konkurencē smiltenietis atrodas 17. vietā.

Komandu vērtējumā vadībā atrodas "Garmin -Cervelo" komanda, bet "HTC -Highroad" ieņem 5. vietu Ceturtdien norisināsies sacensību ceturtais posms, kurā dalībnieki veiks 153.5 kilometrus, kas būs arī velobrauciena garākais etaps.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Sports