Kļūst par Vidzemes čempioniem futbolā 1

Tuvojas noslēgumam Vidzemes čempionāts telpu futbolā. Diezgan sekmīgi tajā ir startējuši Valkas rajona sporta skolas audzēkņi.

 

Sporta skolas treneris Valērijs Kriviņš uzreiz piebilst, ka nepiedalījās divas spēcīgākās Vidzemes klubu komandas - smiltenieši un valmierieši. Viņi ir galvastiesu pārāki par citiem, kuri spēkos ir samērā līdzīgi. "Kādam vairāk paveicās, cits intensīvāk svīdis treniņos," komentē V. Kriviņš.

 

1999. gadā dzimuši un jaunāki zēni šajā turnīrā spēlēja pirmo reizi, un viņiem šis čempionāts uzskatāms par ugunskristībām. Diemžēl uzvaru ir mazāk nekā zaudējumu. Komandas cīņasspars bijis mainīgs. Dažiem citas nodarbes bijušas nozīmīgākas nekā došanās uz čempionāta spēlēm.

 

1998. gadā dzimušo konkurencē valcēnieši nospēlēja savu spēju robežās, un kopvērtējumā puiši kļuva par Vidzemes čempioniem. Treneris ar rezultātu ir apmierināts, taču spēles kvalitāte vēl tālu no vēlamās. Ne visi tie, kuri vēlas uzņemties līdera nastu, to spēj celt. Stiprākie pretinieki šajā grupā bija Rūjienas zēni, kas objektīvi pretendēja uz čempiona titulu, bet valcēnieši izšķirošajā spēlē nepadevās.

 

Gadu jaunāku zēnu sacensībā valcēniešiem arī bija iespējas kļūt par čempioniem, taču tika piedzīvots liktenīgs zaudējums pirmajā spēlē pret Ogres vienaudžiem. Tā izšķīra visu. Iznākumā - tikai otrā vieta.1995. gada dzimušo grupā valcēnieši ieguva 2. vietu. "Cik jau nu tie puikas mums ir palikuši, taču viņi patiešām sāk veidot labu komandu. Nezinu, cik ilgi viņi noturēsies, taču potences ir," uzskata treneris.

 

1992. gadā dzimušie valcēnieši izveidoja vienotu komandu ar smilteniešiem. Iznākumā pārliecinoša pirmā vieta astoņu komandu konkurencē, nezaudējot nevienu spēli. Tiesa, ir divi neizšķirti rezultāti. Abās spēlēs bija iespēja uzvarēt. Pārākums spēlē kopumā neizpaudās rezultātā.

 

Treneris ir pateicīgs visiem skolēnu vecākiem, kuri šogad palīdzēja savām atvasēm nokļūt uz čempionāta spēlēm. Spēles notika dažādos Vidzemes rajonos. V. Kriviņš aicina visus zēnus, kuri alkst uzvaru un atzinības, iesaistīties futbola komandās. Viena komanda (1995. g.) jau ceturtdien devās uz turnīru Ukrainā. Drīz valcēnieši dosies arī uz Franciju, un tad jau nemanāmi pienāks nākamais Vidzemes čempionāts.

Komentāri 1

chempinsh

Pareizi ir, uzreiz, lai saka, ka smiltene un valmiera nespele, jo parasti saraksta, ka baigie chempioni, bet nekas tur nemaz nav :D

pirms 12 gadiem, 2009.03.03 19:10

Sports