Kopvērtējumā uzvar “Skumjas” 3

Pēc astoņām kārtām ir noslēdzies Smiltenes atklātais čempionāts smilšu volejbolā. Kopvērtējumā uzvarēja vietējā komanda "Skumjas", kurā spēlē pieredzējušie volejbolisti Jānis Cīrulis un Armands Briedis.

 

Ieskaitē tika vērtētas septiņas kārtas no astoņām. Pēc organizatoru aprēķiniem, pavisam čempionātā piedalījās 32 komandas no Vidzemes, katrā kārtā - aptuveni 10.

 

Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja komanda "Ruta" no Rozulas, kurā spēlē Andis Mednis un Pēteris Mednis. Trešie labākie ir smiltenieši Mikus Bisenieks un Mārtiņš Bisenieks jeb komanda "B - 2".

 

Čempionāta organizators, uzņēmējs Jānis Cīrulis pieļauj, ka nākamajā gadā ieskaitē varētu vērtēt tikai sešas kārtas.

 

"Ar astoņām kārtām sezona iznāk gara. Skatos, daudzas komandas visās kārtās nav piedalījušās, kaut gan tas ir svarīgi, lai sakrātu punktus un iegūtu augstāku vietu kopvērtējumā. Ja ieskaitē ņems vērā mazāk kārtu, varbūt dalībniekiem būs lielāka interese pacīnīties," spriež J. Cīrulis.

 

Piemēram, otrās vietas ieguvēji brāļi Medņi piedalījās tikai četrās kārtās, izcīnot divas pirmās vietas un divreiz paliekot otrie. "Būtu vairāk dalībnieku, būtu vēl interesantāk spēlēt. Cēsu čempionātā smilšu volejbolā kārtā piedalās vairāk nekā 20 komandu," saka Pēteris Mednis. Parasti viņš volejbolu spēlē ar citu pārinieku, bet Smiltenē startēja kopā ar brāli Andi, kurš šajā pilsētā strādā.

 

Trešās vietas ieguvējs Mikus Bisenieks kopā ar brāli Mārtiņu centās ierasties uz visām kārtām. "Ideja ir laba," čempionātu uzteic Mikus Bisenieks, " jo Smiltenē tā ir vienīgā iespēja uzspēlēt smilšu volejbolu. Vēl šovasar bijām Trikātā uz vienas dienas turnīru."

 

Smiltenes čempionātu smilšu volejbolā rīko un smilšu laukumus un inventāru kārtībā uztur J. Cīrulis. "Volejbola entuziasms," viņš nosauc iemeslu.

Komentāri 3

Zigis

Smiltenes smilšu volejs pārtop par sētas mačiem, jo organizatora interesēs ir iegūt pirmo vietu kopvērtējumā un beidzot tas arī izdevās, jo neviens puslīdz normāls spēlētājs vairs nebrauca spēlēt.
6 komandas tas bij maksimums kas atbrauca uz katru kārtu, bija kārta kad bij tikai divas komandas!
Dalības maksa arī 5 lati un galā tāpat tikai bleķis ar šampi un laukumi arī nekad nav nolīdzināti.

Es domāju kad nākošgad vispār nebūs pāru kas gribēs braukt spēlēt, šogad jau līmenis bija stipri zem vidējā tāpēc arī ''Skumjām'' izdevās uzvarēt.

pirms 12 gadiem, 2009.08.27 15:15

Ja šadi viss turpināsies arī nākošgad tad "Skumjas" varēs spēlēt pašas ar sevi un priecāties par pirmām vietām ko iegūst bez cīņas un konkurences!!!
Veiksmi Smiltenes pludmales volejbola iznīcināšanā:(

pirms 12 gadiem, 2009.08.27 21:16

Sports