Krās punktus ceļazīmei uz Olimpiskajām spēlēm 1

Smiltenē nedēļas nogalē kļūs zināms, kurš riteņbraucējs - smiltenietis Gatis Smukulis (Francijas klubs "VC LA Pomme") vai Aleksejs Saramotins ("Rietumu Banka", Rīga) iegūs vairāk punktu cīņā par ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm Ķīnā.

 

Rīt, 27. jūnijā, un svētdien, 29.jūnijā, Smiltenē notiks Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā un grupas braucienā. Rīt pulksten 11.00 uz autoceļa Smiltene - Strenči netālu no DUS "Virši - A" būs starts individuālajam braucienam (40 kilometri), svētdien 11.00 pilsētas centrā - grupas braucienam (180 km).

 

 

Sportisti pa Vidzemes šoseju brauks līdz Priekuļiem un atpakaļ un pēc tam sacentīsies Smiltenes ielās. Tas varētu notikt aptuveni ap pulksten 14.00. Distance vedīs pa Raiņa, Rīgas, Kalēju, Daugavas, Dzirnavu un Vaļņu ielu.

 

Smiltenes sporta centra priekšsēdētājs Guntars Markss informē, ka sacensību laikā Smiltenē minētajos mikrorajonos satiksme būs ierobežota vai atsevišķos posmos pat slēgta.

 

Viņš arī aicina līdzjutējus atbalstīt G. Smukuli. "A. Saramotinu grupas braucienā atbalstīs visa "Rietumu bankas" komanda, savukārt Gatis būs viens, jo startē Francijas komandā," uzsver G. Markss.

 

"Vairāk spiedīšu uz individuālo braucienu. 3. un 5. jūlijā Itālijā Latvijas izlases sastāvā startēšuEiropas U - 23 čempionātā, uz kuru lieku lielas cerības. Tāpēc jātaupa spēki," saka G. Smukulis.

Komentāri 1

tu to vari
es atbalstisu pa logu kliegsu cik speeka

pirms 13 gadiem, 2008.06.25 17:37

Sports