Kross: Seniori atgriežas ar medaļām

Aprīļa pēdējā dienā Jēkabpilī notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu - senioru 48. sporta spēļu kārtējās sacensības pavasara krosā, šahā un telpu futbolā.

"Kā "Ziemeļlatviju" informē Valkas novada veterānu sporta organizators Maksis Stepītis, pavasara krosā pavisam piedalījās 14 komandas. Ar 115 punktiem uzvarēja Babītes novada skrējēji, atstājot aiz sevis Rīgas pilsētu, Līvānu novadu un Daugavpils pilsētu. Valkas novada komandai ar 96 punktiem 8. vieta.

Individuāli kārtējo zelta medaļu V-60+ grupā trīs kilometru distancē ieguva Andris Dainis. 2. vietu S-55+ konkurencē divu kilometru distancē izcīnīja Aija Lāce. Piecu kilometru trasē līdzīgs panākums S-40+ grupā Zitai Sproģei. Pavisam nedaudz S-35+ konkurencē līdz bronzai pietrūka Ingai Bergholdei. Vēl komandā startēja un ieskaitē vērtīgus punktus deva Iveta Karole, Antra Milberga, Anta Mincāne un Anatolijs Buločņikovs.

Šahā vislabākie panākumi Mārim Koopam. Viņam 112 dalībnieku konkurencē 5. vieta. Māris priekšpēdējā partijā zaudēja sacensību uzvarētājam. Ja tā nebūtu noticis, viņš izcīnītu medaļu. Visi pārējie dalībnieki - Uldis Muižarājs, Vera Mikijanska un Vsevolods Dudzinskis izcīnīja apmēram 50 procentus punktu. "Varējām nospēlēt labāk," komentē V. Dudzinskis.