L.A.M.A. motokrosa sezonas LIELĀ ATKLĀŠANA RAUNĀ

2011.gada 9.aprīlī tiks atklāta motokrosa sezona L.A.M.A. sacensību turnīram 12 posmu garumā. Sezonas atklāšanas sacensības, kā jau ierasts, notiks Raunas mototrasē, kura Latvijas motokrosa aprindās ir zināma ar vēsturiskām tradīcijām.

Kas šogad sagaida apmeklējot L.A.M.A. sacensības?Šogad dalībnieki tiks vērtēti 21 motociklu klasē (50ccm, 65ccm, 85ccm, 125ccm, Open, Q50, Q100, Q Open u.c.), kā arī pēc organizatoru ieskatiem turnīra norises laikā var tikt veidotas citas klases.

Kā redzams, tad organizatori domā par visu klašu un sportistu attīstību, īpašu uzsvaru liekot uz bērniem.

Lielas pārmaiņas šogad skārušas 125ccm, Open un MIX klasi, jo MIX klase šogad vairs nebūs.

Tās vietā ir izvedots ļoti saistošs formāts gan sportistiem, gan skatītājam, kurš garantēs kuplu dalībnieku skaitu abās iepriekš minētajās klasēs un uzturēs intrigu līdz pēdējam braucienam.

Šajās klasēs izmaiņas ir arī startā, jo iepriekš tik ļoti ieraksto kluso startu nomainīs stars no barjeras.

Sacensību dienā 125ccm un Open klases dalībniekiem 1. brauciens ir pusfināls. Pēc tam no katras klases pirmie 50% dalībnieku tiek OPEN A finālā, bet otri 50% dalībnieku piedalās OPEN B finālā.

OPEN A finālā startējošie sportisti tiks apbalvoti atsevišķi, pirmās 3 vietas gan 125ccm klasē, gan Open klasē. Savukārt ar naudas balvām tiks prēmēti OPEN A fināla pirmo 3 vietu ieguvēji.

Open B finālā tiks apbalvoti tikai pirmie trīs sportisti.

Paralēli sportistu individuālajam vērtējumam notiks arī komandu ieskaite. Šogad savu pagājušajā sezonā izcīnīto titulu noteikti centīsies aizstāvēt Wulf Motors Racing Team (wmr.motolama.lv) un kā jau ierasts sīvu konkurenci izrādīs Motokruīzs, MK KSM, MK Rambas R, MK ASB, MX Junior Team u.c

Ņemot vērā šī brīža ekonomisko situāciju, bērni līdz 12 gadu vecumam, pensionāri un invalīdi sacensības var apmeklēt BEZ MAKSAS.

Uz pasākumu tiek aicināti visi motosportisti, motokrosa līdzjutēji un fani!

Lielu PALDIES sakam ilglaicīgajiem un jaunajiem atbalstītājiem!

Uz sadarbību aicinām visus kam ir saistošs ātrais un aizraujošais sporta veids - motokross. Šis ir īstais laiks un vieta, kur sevi reklamēt.

Sacensību nolikums, kalendārs un aktuālie jaunumi - www.motolama.lv

Info pa tālr. 29282788 - Ainārs

Sports