Labākais lielā hokeja mazais fans

Hokeja pavasaris ir klāt! Līdz Pasaules čempionātam hokejā Šveicē atlikušas vien 50 dienas. Piedaloties konkursā "Meklējam lielāko no mazajiem hokeja faniem", ikvienam 6 līdz 12 gadus vecam bērnam ir izredzes pārstāvēt Latvijas līdzjutējus 73. Starptautiskās hokeja federācijas rīkotajā Pasaules čempionātā hokejā Bernē.

 

Latvijas hokeja federācija un "Henkel Latvija" kopīgi rīko eseju un zīmējumu konkursu "Meklējam lielāko no mazajiem hokeja faniem". Tajā var piedalīties ikviens bērns no 6 līdz 12 gadu vecumam.

 

 

Konkursa dalībniekiem jāuzzīmē zīmējums vai jāuzraksta eseja par hokeja tēmu un jāiesniedz klases audzinātājam. Pēc tam katra skola izvērtē un izvirza trīs labākos darbus, kas līdz 9. aprīlim jāiesūta "Hankel Latvija" birojā Brīvības gatvē 224/5, Rīgā, LV - 1039, vai uz epastu - [email protected] ar norādi "Konkursam".

 

Latvijas hokeja federācijas pārstāve Vita Ļebedeva ziņo, ka iesniegtos darbus izvērtēs speciāli izveidota žūrija, kuru pārstāv konkursa organizatori. Viņi iesniegtajos darbos vērtēs radošo ideju, izpildījumu, atbilstību konkursa tematikai un darba novitātei.

 

Labākā darba autors saņems pilnībā atmaksātu ceļojumu un uzturēšanos Bernē, Šveicē un iespēju kopā ar kādu no vecākiem vai aizbildni vērot klātienē savus favorītus Latvijas un Austrijas valstsvienību spēlē 29. aprīlī.

 

 

Uzvarētājam būs iespēja kopā ar kādu no vecākiem apmeklēt pārbaudes spēli Latvija - Slovākija 16. aprīlī. Ceļa izdevumus uz Rīgu un spēles apmeklējumu sedz konkursa organizatori.

Sports