Labam startam „Tele2 Rīgas velomaratonā” nepieciešams ātrums, spēks un izturība

Turpinot gatavoties „Tele2 Rīgas velomaratonam", šo trešdien, 11. maijā, plkst. 18.00 Biķernieku sporta kompleksā S. Eizenšteina ielā 2 notiks trešais sagatavošanās treniņš, kas būs veltīts fiziskajai sagatavotībai.

Treniņš notiks kopā  ar profesionāliem riteņbraucējiem no komandas „Rietumu -  Delfin"  treneru Igo Japiņa un Linarda Veides vadībā. Treneri stāstīs par vispārējo un speciālo fizisko sagatavotību un ieteiks labākās metodes, kā uzlabot ātrumu, spēku un izturību - trīs īpašības, kas nepieciešamas labam startam velomaratonā.  

Treniņa dalībnieki aicināti plkst. 18.00 pulcēties Biķernieku trases starta/ finiša zonā. Pie trases būs izvietotas norādes.  

17.50 - 18.10 ierašanās starta/finiša zonā Biķernieku trasē.

18.10 - 18.30 teorētisks apskats par treniņu un ieskats dažādās treniņu metodēs.

18.30 - 19.00 iesildīšanās un treniņš Biķernieku trasē profesionālu riteņbraucēju pavadībā.

19.30 - 20.00 pēc treniņa apspriede un iespēja uzdot jautājumus Igo Japiņam un „Rietumu - Delfin" komandas riteņbraucējiem.  

 

Treniņa nobeigumā  ikviens velobraucējs saņems arī individuālus padomus un praktisku  palīdzību, kā pareizi gatavoties „Tele2 Rīgas velomaratonam", kas notiks 5. jūnijā, lai sasniegtu sev vēlamo rezultātu velomaratona distancēs Rīgas Grand Prix (120 km), Tautas distance (43 km) un Ģimenes distance (10 km).  

Sports