Latvijas Jaunatnes olimpiādē Valkas rajona komandai 6 medaļas 2

No 25. līdz 28. jūnijam Valmierā risinājās Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kurā sešas medaļas izcīnīja Valkas rajona komanda. Kā ierasts, labākās sekmes mūsējiem bija šķēpa mešanā.

 

Šķēpa mešanā par olimpiādes sudraba medaļas laureātiem kļuva Līna Mūze (48,38 metri) un Intars Išējevs (61,06 m). Trešo sudraba medaļu rajona komandai riteņbraukšanā kritērija braucienā izcīnīja smiltenietis Sandis Eislers.

 

 

Vēl medaļu ražu rajona komandai ar trim bronzas godalgām papildināja valcēnieši Roberts Priste 110 metru barjerskrējienā (15,54 sekundes), Sandis Skrodelis 2000 metru kavēkļu skrējienā (06:45,46) un smilteniete Sindija Grēna augstlēkšanā (1,55 m).

 

Kā jau olimpiskajā kustībā pieņemts, sacensībās godināja pirmo sešu vietu ieguvējus. "Tāpēc noteikti jāuzteic arī Līnas Mūzes 4. vieta lodes grūšanā, Agneses Briedes 5. vieta augstlēkšanā, Lienes Krieviņas 5. vieta diska mešanā, Roberta Pristes 6. vieta augstlēkšanā, kā arī Smiltenes jauno volejbolistu Elzas Cīrules un Zanes Ceras 6. vietu pludmales volejbola sacensībās," stāsta Smiltenes vieglatlētu treneris Guntars Markss.

 

Šīs sezonas galvenais uzdevums bija Līnas un Intara kvalificēšanās pasaules jauniešu čempionātam, kas izšķīrās Latvijas Jaunatnes čempionātā nedēļu pirms Jaunatnes olimpiādes.

 

 

"To arī veiksmīgi izdevās realizēt. Līdz ar to olimpiādē abi jaunieši startēja jau ar zināmu nogurumu un varbūt neparādīja to augstvērtīgāko sniegumu. Bet kopumā uzskatu, ka rajona komanda nostartēja ļoti sekmīgi, ko šajā reizē sekmēja arī Valkas rajona padomes sniegtais finansiālais atbalsts sportistu gatavošanās procesā," saka G. Markss.

Komentāri 2

čalis

ērglīts man liekas arī palika 6tais BMX!!!

pirms 12 gadiem, 2009.07.01 19:59

Santa

Jā, "čali" Jānis Ērglis ir 6. vietā, papildināsim rakstu!

pirms 12 gadiem, 2009.07.01 21:27

Sports