Līdz uzvarai pietrūka

Šodien Valkas stadionā notika Vidzemes reģiona brigādes čempionāts ugunsdzēsības sportā. Pavisam sacentās septiņas komandas no Valkas, Valmieras, Limbažiem, Cēsīm, Madonas, Alūksnes un Gulbenes.

Valkas komandu pārstāvēja Jurijs Mencis, Ģirts Pelčers, Gusts Svarinskis, Aivis Klaips un Artūrs Seņkāns. Pirmajā disciplīnā - 100 metru šķēršļu joslā - mājinieki palika 4. vietā. Individuāli Aivis Klaips šajā disciplīnā ieguva 2. vietu. Kāpšanā tornī ar āķkāpnēm valcēnieši ieguva 3. vietu, individuāli 3. vietu izcīnīja Ģ. Pelčers. 4 x 100 metru stafetē pēc sasniegtā laika Valkas komanda bija ātrākā, taču vienā no posmiem tiesnesis pacēla sarkano karodziņu.

Pēc skaidrošanās ar tiesnešiem, valcēniešiem ļāva šo distanci skriet vēlreiz un viņi atkārtoti pierādīja savu pārākumu un uzvarēja. Pēdējā disciplīnā - izvēršanās kaujai - mājinieki izcīnīja 2. vietu, atpaliekot no Cēsu komandas.Arī kopvērtējumā uzvarēja Cēsis, 2. vietā Valka, bet godalgoto trijnieku noslēdz Valmieras glābšanas dienesta darbinieki.

Uzvarētāji 15. jūlijā atkal ieradīsies Valkā, lai sacenstos ar visu pārējo reģionu labākajām komandām un noskaidrotu stiprāko vienību Latvijā. Interesanti bija vērot Vidzemes reģiona sakaru punkta izveidoto sieviešu komandu.

 

Sports