Lielie un mazie azimutieši noslēdz sezonu

Pagājušās nedēļas nogalē sumināja tautas sacensību "Azimuts" 33. sezonas labākos sportistus. Šosezon sacensības pulcēja arī daudzus jaunus orientieristus un tos, kuri savas orientēšanās gaitas atsāka pēc daudzu gadu pārtraukuma.

 

Orientēšanās kluba "Azimuts" vadītājs Aldis Lapiņš teic, ka 33. "Azimuta" sezonā dalībnieku skaits bija daudz lielāks nekā iepriekšējos gados. Visās 16 kārtās paguva piedalīties tikai 12 orientieristi - deviņi pieaugušie un trīs bērni.

 

Piektdien svinīgi ar diplomiem un dāvanām sveica labākos skolas vecuma orientieristus. Savukārt pieaugušos sumināja neformālā gaisotnē. A. Lapiņš stāsta, ka tur orientieristi apsprieduši aizvadīto sezonu un domājuši jau par nākamo.

 

 

"Domājam, kā nākamajā gadā piesaistīt jaunos orientēšanās piekritējus. Jaunajiem sportistiem teicu, lai mudina savus klases biedrus, draugus un radus sportot, jo orientēšanās ir patīkama un veselīga atpūta dabā," stāsta A. Lapiņš.

 

Viņš pateicas atbalstītājiem - Smiltenes pilsētas domei, vairākām pilsētas aptiekām un a/s "Latvijas valsts meži", kuri palīdzēja sarūpēt balvas un diplomus.

Sports