Līgo vietā “Takas” Lietuvā

Kamēr Latvijā daudzviet cilvēki līgoja, desmit Smiltenes novada orientieristi uzturējās Lietuvā, kur četras dienas piedalījās starptautiskajās sacensībās "Takas 2011". Neizpalika panākumi un spilgti iespaidi, jo distances veda gar Leonīda Brežņeva villu.

Smiltenes novada orientieristi slavē Lietuvas "Takas 2011", jo katru gadu tās ir teicamā līmenī, kā arī distances izveidotas latviešiem neierastā apvidū. Sacensību pirmajā dienā starts bija izveidots pie Klaipēdas estrādes.

Orientēšanās notika tās teritorijā un apkārtnē, kur bija daudz bedru. Nākamajās dienās par uzvaru nācās cīnīties, orientējoties Palangā un Kuršu kāpās, bet "Taku 2011" pēdējā dienā, pēc pašu sportistu domām, bija ekskluzīva iespēja sacensties L. Brežņeva villas apkārtnē.

Četru dienu summā vislabāk no mūsējiem veicās D10 grupas dalībniecei Agnijai Caunei, kura uzvarēja desmit meiteņu konkurencē. Labāko trijnieku šajā grupā noslēdza grundzāliete Zanda Stabiņa. D12A grupā no 17 meitenēm 5. vietā Elīna Skopāne. 29 sportistu lielā konkurencē uzvaru izcīnīja H12A sportists Ilgvars Caune. H18 grupā tikai nedaudz līdz godalgai pietrūka Edgaram Spirido. Viņam 4. vieta.

H16 grupā startēja 45 sportisti, no kuriem 18. Valdemārs Nulle, bet 28. Mārtiņš Mārcis Leimanis. H45 15. vietā Jānis Nulle, bet H60 3. Aldis Lapiņš, turpretī H40 grupā 16. Māris Stabiņš.

Sports