Limbažos pārtrauc neveiksmju sēriju

Limbažos kārtējo spēli florbolā aizvadīja FK "Valka". Pēc ilgas neveiksmju sērijas šoreiz izdevās izcīnīt uzvaru.

Pirmos vārtus valcēniešiem pirmā perioda 17. minūtē guva Eduards Vjazovs. Pagāja tikai nedaudz vairāk par minūti un mājinieks Nikolajs Saulīte rezultātu izlīdzināja. Otrais periods iesākās itin veiksmīgi. Jau 34. sekundē Sergejs Kuncevičs no Armanda Valtiņa piespēles valcēniešus izvirzīja vadībā.

Nelaimīte gadījās pēc trijām minūtēm, kad viesi ieraidīja bumbiņu savos vārtos. Tiesa, trešdaļas pēdējā minūtē A. Valtiņš valcēniešus atkal izvirzīja vadībā - 3:2. Trešās trešdaļas sākums nebija no tiem patīkamākajiem, jo divus vārtus pēc kārtas guva mājinieki un tikai 48. minūtes beigās, turklāt spēlējot mazākumā, Toms Ābols rezultātu izlīdzināja.

Nākamos vārtus pēc gandrīz divām minūtēm, spēlējot vairākumā, atkal guva mājinieki. Trešdaļas vidū E. Vjazovs no S. Kunceviča piespēles kārtējo reizi panāca neizšķirtu. Arī nākamo bumbiņu pēc pāris minūtēm no S. Kunceviča piespēles mājinieku vārtos vietu atrada, pateicoties A. Valtiņa meistarībai.

Mājinieki pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, un tas līdzēja - sešas minūtes pirms spēles beigām limbažnieki panāca neizšķirtu - 6:6. Piecu minūšu ilgais spēles pagarinājums izmaiņas rezultātā nedeva. Pēcspēles soda metienā valcēniešiem uzvaras vārtus guva Kārlis Stīpnieks.

E. Vjazovam šajā spēlē divi punkti (abi iemesti vārti), S. Kuncevičam četri punkti (vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles), T. Ābolam viens punkts un A. Valtiņam trīs (divi vārti un viena piespēle). Metienu skaita ziņā 27:24 aktīvāki bija "Bulta/Limbaži".

Pašlaik FK "Valka" čempionāta tabulā ar izcīnītajiem pieciem punktiem astoņās spēlēs ieņem ceturto vietu. Tiesa, piektajā pozīcijā esošā Mazsalacas komanda ir izspēlējusi par piecām spēlēm mazāk. Iemesto un zaudēto vārtu bilance viņiem ir +5, savukārt valcēniešiem tā ir negatīva (-17). Ar šo komandu FK "Valka" spēlēs 26. novembrī Rubenē.