Marta beigās Valkā trenēsies Latvijas U-18 futbola izlase

No otrdienas, 25.marta, līdz piektdienai, 28.martam, Latvijas Futbola federācija Valkas pilsētā organizēs treniņnometni Latvijas U-18 jauniešu izlasei, aģentūra LETA uzzināja Valkas pilsētas domē.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja jauniešu izlases menedžeris Edgars Pukinskis, sportisti dzīvos Valkas ģimnāzijas internātā, katru dienu trenēsies un gatavosies sacensībām. Pukinskis Valkas sporta bāzi uzskata par atbilstošu U-18 izlases treniņiem, - tai ir kvalitatīvs mākslīgais segums. Pēdējā nometnes dienā, 28.martā, plkst.14.00 Valkas pilsētas stadionā notiks draudzības spēle starp Latvijas U-18 un Igaunijas U-18 jauniešu nacionālajām izlasēm. Savukārt 14.oktobrī latviešu izlase Valgā tiksies ar Igaunijas U-17 futbola izlasi. Plānots, ka Valkā varētu organizēt arī draudzības spēles ar kaimiņu sportistiem.

Valkas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa uzskata, ka pilsētā ir lieliskas sporta bāzes un tās ir jāizmanto. Tāpēc Valkā visa gada garumā notiek daudz un dažādas, arī starptautiska mēroga, sporta sacensības. Tāpat tiek organizētas treniņnometnes, kad sportisti no citām pilsētām trenējas ne tikai Valkas pilsētas stadionā, bet arī ģimnāzijas sporta hallē.

 

Sports