Mežinieki sacenšas biatlonā

Kā katru gadu, arī šoziem Eiropas valstu mežinieki sacentās biatlonā gan individuāli, gan komandām stafetēs.

 

Sacensības notika Slovākijas kūrortpilsētā Donovali. Šie mači ir plaši pārstāvēti, jo īpaši daudz sportistu ir mājinieku komandā, Vācijai un skandināvu valstīm. Šoreiz distancē devās gandrīz tūkstoš sportistu. Sacensības risinājās divas dienas vairākās vecuma grupās. Vēl mežinieki devās profesionālajās ekskursijās.

 

Latvijas komandu pārstāvēja gandrīz 50 dalībnieku. No Valkas rajona slēpoja Gunta, Aigars, Jānis un Jurģis Dudeļi, Andrejs Lācis, Inese Gulbe un Intars Kalvītis. Latvijas komandai pavisam iegūtas divas medaļas. Labs panākums ir G. Dudelei. Viņai 5. vieta individuālajā vērtējumā 4 kilometru distancē klasikā.

 

 

150 dalībnieku konkurencē 35. vieta Andrejam Lācim un 63. ir A. Dudelis. Viņi abi kopā ar vīriem no Alūksnes un Tukuma stafetē bija 30. vietā 80 komandu konkurencē. "Iebraucot sacensību vietā sniega nebija nemaz, taču turpmākās piecas dienas putināja pamatīgi," atceras Valsts akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" Austrumvidzemes mežsaimniecības izpilddirektors Aigars Dudelis. Nākamgad sacensības notiks Austrijā.

Sports