Motokrosa sezona turpinās 2

"Ziemeļlatvija" jūnija beigās jau rakstīja par Smiltenes motokrosistu komandu. Šobrīd sezona ir pusē un "MK Smiltene" kopvērtējumā ieņem otro vietu.

 

Oficiāli komandas sastāvā startē Kurts Kuzmins un Kristers Lumanis 50cc, Madars Švēde 65cc, Kalvis Skrastiņš un Ralfs Mazjānis 85cc, Rihards Spilva 125 jauniešu klasē, Inguss Krieviņš un Raivis Kuzmins 125, Elvijs Alsbergs Open, Artūrs Lejasblusa un Andris Krieviņš veterānu klasē.

 

Vislabākie rezultāti kopvērtējumos šobrīd ir tieši komandas jaunākajiem braucējiem Kutam Kuzminam, Kalvim Skrastiņam un Madaram Švēdem, kuri savās grupās ieņem stabilu otro vietu. Veiksmīgs ir arī Rihards Spilva, kurš kopvērtējumā ieņem trešo vietu.

 

Motosportisti Inguss Krieviņš un Elvijs Alsbergs pastāsta, ka konkurence sacensībās ir ļoti sīva. Traucē arī tas, ka bieži kāds no komandas gūst traumas.

 

"Sacensībām trenējamies katru nedēļu. Ja ir iespēja braucam uz trasi, kurās notiks sacensības, ja nē, tad tepat Blomes trasē," informē Inguss. Viņi ar Elviju sacensībās piedalās tikai pirmo gadu, taču kopvērtējumu tabulās ieņem augstas vietas.

 

Sestdien "MK Smiltene" paredzētas sacensības Ainažos, kurās laipni gaidīti visi līdzjutēji.

Komentāri 2

Fane

Lai jums veicaas visiem!!!

it,iipasi Rihardam! :):):*:*

Ralf,turies,jo ka neka tu tikko izkaapi,no traumas!! :)TURIES!!

pirms 12 gadiem, 2008.08.08 12:18

Sports