Motosportā pašiem savi čempioni

Brīvdienās Latvijas Alternatīvās motosporta asociācijas biedri aizvadīja pēdējo posmu šajā sezonā. Smiltenes novada motosportisti izdarīja to, kas bija viņu spēkos - vairāki savās klasēs nokļuva godalgoto vidū.

 

Sezonas pēdējais - 12. asociācijas rīkotais posms notika Iecavā. Tajā tika pielikti pēdējie pūliņi par vietām kopvērtējumā. Divi no mūsējiem visas sezonas laikā bija izteikti līderi savās klasēs.

Pēc sacensībām motosportiste Elīna Kalniņa atzīst, ka nebija īsti tas, ko cerējusi. "Lai gan pirmoreiz sezonas laikā aizvedu savu draugu (moci - red.) līdz uzvarai. Pirmajā braucienā nevis uzvarēju, bet to kārtīgi izcīnīju.

 

Otrajā braucienā paliku otrā. Vērtējumu skatās pēc pēdējā brauciena. Bet nu sezona noslēgta godam un domājam jau par nākamo. Vislielākais prieks, protams, par Kalvi, kurš mums ir čempions," saka E. Kalniņa.

Pats Kalvis Skrastiņš jūtas gandarīts. "Motosports man ir ļoti svarīgs. Gribētu braukt visu dzīvi, tāpēc katrs rezultāts ir nozīmīgs. Šoreiz pirmais brauciens nepadevās tik labi, jo startu paņēmu sliktāk, bet beigas labas. Pirmā vieta šajā posmā un kopvērtējumā," saka motosportists. Par čempionu šosezon savā klasē kļuva arī Kurts Kuzmins.

Pēdējā posma rezultāti: 50 cc 1. K. Kuzmins; 50Q 4. Kārlis Rille; 85cc dāmu konkurencē 1. vietā Anete Skrastiņa, 2. Elīna Kalniņa; 85 cc 1. K. Skrastiņš, 6. Madars Švēde; Veterānos 9. Andris Krieviņš. Kopvērtējuma rezultāti tiks publicēti kādā no nākamajiem "Ziemeļlatvijas" numuriem.

Sports