Motosporta sezona pamazām tuvojas noslēgumam

MK „Smiltene" sportisti šosezon Latvijas Alternatīvajā motosporta asociācijā aizvadījuši astoņus posmus. Vēl gaidāmi četri posmi, pēc kuriem noskaidrosies uzvarētāji. Smiltenieši cer uz zeltu.

Līdz šim stabils līderis savā klasē ir Kurts Kuzmins. Viņš astoņu posmu garumā trasē sev priekšā nav palaidis nevienu citu sportistu, tādējādi katru nedēļu mājās atvedot zeltu. Kurta tēvs Raivis ar panākumiem lepojas.

„Astoņi posmi, visos pirmais! Sezonas laikā bija nelielas problēmas ar atslēgas kaulu un muguru, bet tagad viss ir kārtībā. Nepārtraukti trenējamies un ceram, ka šosezon būs zelts. Tāds ir mūsu mērķis," tā par dēla motosporta gaitām R. Kuzmins.

MK „Smiltene" braucējiem šogad pievienojusies arī dāma Elīna Kalniņa, kura startē 85cc klasē. Viņa paguvusi piedalīties četros posmos, kuros cenšas pilnveidot savu meistarību.

„Pēc visiem treniņiem un darba LAMAS, tā sauktajā, atvaļinājumā vairs nebiju pa beigu galu, bet vidu. Apsteidzu vienu no meitenēm, atvedot mājās sudraba medaļu. Esmu priecīga, bet, protams, varēja vēl labāk," stāsta motosportiste.

Motosportista Kalvja Skrastiņa tēvs Andis informē, ka 8. posmā Viesītē mūsējie ieguva sekojošas vietas: 50cc klasē 1. K. Kuzmins; 65cc 2. Madars Švēde; 85cc 2. Kalvis Skrastiņš, 7. Ralfs Mazjānis; meiteņu konkurencē 85cc klasē 1. Anete Skrastiņa, 2. Elīna Kalniņa. Veterānos startēja Andris Krieviņš, kurš pirmā brauciena laikā salauza atslēgas kaulu.

Jāatzīmē, ka šajā posmā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits, kopā vairāk nekā divsimt. Vēl šajā sezonā gaidāmi četri posmi. Nākamais, 9. posms, notiks 22. augustā Ainažos.

Sports