Motosports: Mājās dodas ar balvām

Aizvadītās nedēļas nogalē Ainažos notika kārtējais Latvijas Alternatīvās motosporta asociācijas (LAMA) rīkotais posms.

 

Mūsējie mājās brauca ar balvām. Ne tikai braucēji uzrādīja labu sasniegumu, bet arī motosportists Rihards Spilva, kurš šoreiz bija kā skatītājs. Viņš fanu skrējienā pa trasi (to rīko turnīra organizatori) izrādījās ātrākais un balvā ieguva velosipēdu.

 

Mūsējo rezultāti: 50cc klasē pārliecinošs līderis Kurts Kuzmins; 65cc 3. Madars Švēde; 85cc 1. Kalvis Skrastiņš, 5. Ralfs Mazjānis; 85cc dāmām 1. Anete Skrastiņa, 2. Elīna Kalniņa, MIX 4. Vairis Aļeksējevs.

 

E. Kalniņa stāsta, ka šīs bijušas vienas no labāk noorganizētajām sacensībām LAMA. Balvu fonds esot bijis liels. Tas iepriecinājis gan sportistus, gan viņu fanus, jo īpaši R. Spilvu.Viņš iepriekšējā nedēļas nogalē spiedis uz skriešanu.

 

 

"Motocikls bija pajaukts, tāpēc krosā biju skatītājos. Kad padzirdēju par fanu skrējienu, domāju jāpiedalās. Fanu skrējiens ir aplis pa motokrosa trasi. Sākumā biju otrais, tad tiku vadībā un finišēju pirmais. Balvā - divritenis. To uzdāvināju mammai. Viņa par dāvanu ir ļoti priecīga," stāsta fanu skrējiena uzvarētājs.

 

Nākamais jeb desmitais LAMA posms norisināsies 5. septembrī Dobelē.

Sports