Motosports: Panākumi “Dako Ziemeļvidzemei”

Sporta kluba "Dako Ziemeļvidzeme" motosportisti Aizputes Misiņkalna mototrasē aizvadīja pirmo Latvijas čempionāta un Latvijas kausa izcīņas posmu. Labu sniegumu parādīja smiltenietis Vairis Aļeksējevs, kurš prestižajā MX2 klasē izcīnīja 2. vietu.

"Dako Ziemeļvidzeme" pārstāvis Raimonds Kalniņš informē, ka šajās sacensībās 2. vietu iesācēju klasē izcīnīja Kalvis Skrastiņš no Blomes, kurš līdz šim augstus panākumus uzrādīja Latvijas Alternatīvās motosporta asociācijas rīkotajos posmos.

"Jāpiebilst, ka mūsu motoklubu pārstāv arī sportisti no citiem novadiem. MX2-2T klasē 2. vietu izcīnīja Kārlis Sabulis no Cēsīm, veterānu konkurencē 3. Jurijs Kovgers no Alūksnes, bet MX2 11. Kristers Kovgers," kluba biedru panākumus uzskaita R. Kalniņš.

Pārējie "Dako Ziemeļvidzeme" sportisti izpildīja savu uzstādījumu šajā čempionāta posmā: iesācēju klasē 19. vietu ieguva Ralfs Mazjānis no Variņiem, H30 klasē 10. R. Kalniņš no Variņiem un H14 16. Rihards Spilva no Blomes.

Jāpiebilst, ka V. Aļeksējevs šomēnes veiksmīgi aizvadīja arī Baltijas jūras izaicinājuma kausu, nopietnā konkurencē izcīnot 2. vietu kopvērtējumā. Izaicinājuma kauss risinājās divos posmos, kas notika Latvijā un Igaunijā. Savukārt nākamais Latvijas čempionāta posms notiks 14. un 15. maijā Apē. Līdz tam kluba sportisti aizvadīs treniņus un piedalīsies dažādās citās sacensībās.