Mūsējie hokejā piekāpjas pretiniekiem

Vidzemes atklātā čempionāta hokejā (VAČH) ceturtās sezonas sākumā Valkas rajona 2. līgas hokeja komandas "HSK/Agrosmiltene" un "Skorpions" brīvdienās piekāpās pretiniekiem. Uzvaras garšu baudīja abas "Smiltenes Vanagu" komandas. Veiksme bija kopā ar jaunizveidoto "Smiltenes Vanagu" komandu, jo smiltenieši guva savu pirmo uzvaru VAČH.

 

4. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā 2. līgas komanda "Skorpions" apstākļu sakritības pēc spēlē ar "Api" piedzīvoja zaudējumu, rezultāts 0:5. "Apstākļu sakritība, dažiem komandas spēlētājiem bija traumas, citu meistarība nav tik augsta, tāpēc arī rezultāts par labu "Apei"," secina komandas pārstāvis Jānis Bormanis.

 

Nedaudz vēlāk 1. līgas hokeja komanda "Smiltenes Vanagi" guva pārliecinošu uzvaru pret "VHK Jaunieši", rezultāts 8:3. Smilteniešu treneris Ilgvars Plētiens atzīst, ka pretinieki ir nelīdzvērtīgi spēlētāji. "Valmieras jauniešiem pietrūkst meistarības, lai spēlētu 1. līgā. Uzvara jau bija paredzama," apgalvo I. Plētiens.

 

5. oktobrī 2. līgas komanda "HSK/Agrosmiltene" zaudēja "Raunas Bruģakmeniem", rezultāts 1:2. "HSK/Agrosmiltenes" treneris Marijas Strapcāns par zaudējumu nesūdzas, jo pretinieki bijuši spēcīgi un spēle līdzvērtīga.

 

Savu spēlēt prasmi 5. oktobrī parādīja 3. līgas "Smiltenes Vanagu" komanda, ar 1:0 uzvarot "Neptūnu" no Salacgrīvas.

Sports