Mūsējie labāko orientieristu vidū 1

Aizvadītajā nedēļas nogalē vairāki Valkas rajona orientieristi piedalījās Madonas atklātajā čempionātā orientēšanās ar slēpēm. Pēc sarežģīto distanču veikšanas trīs vietējie sportisti atgriezās mājās ar godalgām.

 

Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas organizētajā pasākumā no Valkas rajona piedalījās Grundzāles pamatskolas sporta skolotājs Māris Stabiņš ar vairākiem audzēkņiem un Aivars Grinbergs. Bija ieradies arī liels skaits Lietuvas un Igaunijas slēpojošo orientieristu.

 

M. Stabiņš stāsta, ka distances bijušas sarežģītas, tāpēc nācās prast orientēties daudzu iebraukto slēpju sliežu labirintos, pārvarēt stāvus kāpumus un nobraucienus ar straujiem pagriezieniem šaurā trasē. "Biatlona trasē sniega pietika, bet mežā vietām sniega kārta bija tikai pāris centimetru un tā pati ar slēpēm izkliedēta. Vietām, lai ātrāk tiktu uz priekšu, izdevīgāk bija nest slēpes rokās. Tas ir atļauts sacensību noteikumos," saka grundzālietis.

 

Šis ir dārgs sporta veids, jo te apvienota orientēšanās un slēpošana, līdz ar to ir nepieciešams abu sporta veidu inventārs, piedevām planšete kartes ievietošanai. "Tāpēc prieks, ka Valkas rajona bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, pateicoties Grundzāles pamatskolā iegādātajam slēpošanas inventāram, jau pirmajās sacensībās ir izcīnījuši godalgotas vietas," priecājas skolotājs.

 

Sacensībās sprintā Valkas rajona pārstāvji ieguva šādas vietas: 4. vietā Toms Veits (V21 grupā), 4. Aivars Grinbergs (V50). Savukārt vidējā distancē 12. vietā T. Veits (V21), 9. M. Stabiņš (V40), 2. Anete Čama (S12), 2. Niks Ramanis (V12), 3. Nils Rolands Melbārdis (V12) un 4. Matīss Slikšjānis (V12).

Komentāri 1

Māris

Aivars Grinbergs sprintā bija 4.vietā. Tā arī es e-pastā Santai nosūtīju.

pirms 12 gadiem, 2009.01.22 11:29

Sports