Mūsējo rezultāti Alūksnes Horizontā.

Noslēdzies OK Alūksne 27.reizi organizētais HORIZONTA seriāls. Arvien vairāk jūtams rudens tuvums un pavisam drīz Latvijas mežos apsīks arī orientieristu naskie soļi. Šogad šajās tautas sporta sacensībās uz starta kaut vienu reizi bija stājušies 292 orientieristi.

Tajā skaitā arī daudzi Smiltenes novada sportisti, jo divas no kārtām tika rīkotas kopīgi sadarbojoties abiem klubiem. Virkne mūsējo piedalījās vismaz septiņās kārtās. ( tas bija minimālais kārtu skaits lai iegūtu vietu kopvētējumā.) Kļuvuši zināmi daudzo grupu uzvarētāji un pārējo vietu ieguvēji, lai gan ieguvēji ir arī tie, kas regulāri otrdienās ir izvēlējušies orientēšānās skrējienu kā līdzekli savas labsajūtas uzlabošanai. Šoruden vēl kopīga tikšanās sezonas noslēguma un Horizonta laureātu sveikšanas vakarā, bet laikā līdz 2012.gada startiem, lai ir laiks patīkamām atmiņām un sapņiem ģimenes un draugu lokā, un, protams, dažādiem treniņiem sportiskās formas saglabāšanai un spodrināšanai!

Vislabāk no Smiltenes novada orientieristiem veicies grundzāliešiem. Grupā VA dubultuzvara 23 dalībnieku konkurencē diviem grundzāliešiem. Pirmais Artūrs Pauliņš , bet otrajā vietā Māris Stabiņš. Šajā prestižajā grupā trešā labākā punktu summa ir smiltenietim Otāram Putrālim.

Jāpiebilst ka viņš savus pirmos soļus šajā sporta veidā ir veicis mācoties Gaujienā pie skolotāja Edmunda Zvaigznes.

Atzīstams sasniegums grupā S-12 Smiltenes BJSS meitenēm, kas mācās Grundzāles pamatskolā. Šeit 17 meiteņu konkurencē pirmā Elīna Skopāne, otrā Agnija Caune un trešā Zanda Stabiņa.

Savukārt V-12 grupā pirmais 27 dalībnieku konkurencē meiteņu treniņu un skolas biedrs Ilgvars Caune.

Grupā V-14 jau trīs kārtas pirms sezonas noslēguma par uzvarētāju kļuva Matīss Slikšjānis.

V-35 pirmajā vietā valcēnietis Ēriks Ūdris. Diemžēl pārējie Smiltenes novada sportisti šoriez nasavāca nepieciešamo septiņu kārtu skaitu sezonā un neskatoties uz to ka vairāki savās grupās ir augšgalā apbalvoti netiks, jo to paredz sacensību nolikums.

Sports