Nedēļas nogalē motokross “Vaidavas kauss”

Tas mirklis tuvojas! Jau 14. un 15. maijā Apē pulcēsies motosportisti, lai uzsāktu cīņu par "Vaidavas kausu" un noskaidrotu Latvijas motokrosa čempionāta 2. posma labākos un ātrākos. Gaidīto notikumu paspilgtinās plašu popularitāti guvusī "Zelta mopēda" balvas izcīņa. Pasākuma rīkotāji parūpējušies par pārsteigumiem sportistiem un skatītājiem.

Motokluba "Ape" preses sekretāre Astra Binde zina stāstīt, ka motokrosā sportisko intrigu netrūks, jo piedalīsies gandrīz visi Latvijas spēcīgākie motosportisti. Plaši pārstāvēti Apes mototrasē būs Igaunijas motokrosa meistari, ieradīsies arī dalībnieki no Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas.

Organizatori plāno, ka šajā nedēļas nogalē Apes mototrasē sacentīsies vairāk kā četrsimt sportistu. Viņu vidū arī MK "Dako Ziemeļvidzeme" motosportisti - Vairis Aļeksējevs, Raimonds Kalniņš.

Skatītājiem būs aizraujoši, jo jaunie sportisti nolēmuši pārspēt pērn uzstādīto 41 metra tāllidojuma rekordu Klētskalna tramplīnā. Pirmo reizi Latvijā sacensībās startēs elektromotocikls, ko ikviens varēs vērot mopēdu konkurencē.

Sports